Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrzemekLodz

Poszukuję liderów do branży MLM!!!

Polecane posty

Sorry, zapomniałem dodać. Masz być pod wskazanym adresem między 10-00 a 11-00. Pan na recepcji będzie poinformowany o twoim przyjściu. Kumasz, kupo gnoju? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Iwestor nie gadaj juz z nim. szkoda czasu na idiotow" Nie gadam, tylko w końcu stawiam sprawę jasno. Szkoda mi było kilkudziesięciu tysiaków na detektywów. Myślałem, że policja go dopadnie szybko i sprawnie. Niestety niebiescy panowie za bardzo się ociągają. A ten nędzny robal coraz bardziej przegina. Odżałuję sobie tą było-nie było sporą kasę, ale będę miał pełną satysfakcję w tej porządnie obrzydłej mi sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest właśnie mlm ;) stary tłusty oblakany głupi tchórz ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe rozdeptany po raz kolejny. Tak trzymać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra robota po raz kolejny Gratulacje. Tępić wieprza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MLM jest super. To biznes przyszlosci :) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz po kilku latach zarabiac kilka tys na miesiac i jezdzic firmowym autkiem ? wybierz MLM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Cię serdeczenie ! Nazywam się Roland Bernaczek i mam dla Ciebie ciekawą propozycję. Jeżeli szukasz pewnego biznesu z gwarancją wypłacalności to jesteś w dobrym miejscu. Wraz z Partnerami działamy w grupie i zarabiamy w firmie która zapewnia Nam dochód na przyzwoitym poziomie oraz daje gwarancję długowieczności oraz wypłacalności. Po prostu - EMGOLDEX. Przyłączając się do Nas masz duże szanse na osiągnięcie znacznych profitów. Pamietaj że człowiek zdrowy, pogodny, uśmiechnięty oraz życzliwy dla innych - to człowiek niezależny finansowo. Chętnie pomogę Ci w zarabianiu Z EMGOLDEX. Możesz zawsze liczyć na mnie oraz na Naszą grupę. Działamy wspólnie i nikt nie zostaje bez pomocy. Budujemy ten biznes razem ponieważ kto nie planuje przyszłości, nie chce nic w swoim życiu zmienić to po prostu do niczego nie dojdzie. - Firma pochodzenia niemieckiego, legalna, poważna i przejrzysta - Od 3,5 roku na rynkach światowych - Produkt jest AKTYWEM jego wartość wzrasta - Łatwa kwalifikacja : tylko dwóch osobiście zaproszonych partnerów - Bonusy o wartości 1040 lub 3500 euro za każdy zamknięty cykl w sposób powtarzający się - Tylko JEDEN DEPOZYT. Nie ma żadnych opłat miesięcznych ani opłaty za pozycję - Dochody pasywne bez limitu w Programie Liderów - Wzajemna pomoc pomiędzy partnerami ( Grupa ) - Wypłaty bonusów bezpośrednio na konta bankowe lub w postaci złota - Biuro obsługi klienta 24h/dobę , szybko i sprawnie Poświęć mi 45 minut swojego wolnego czasu a opowiem Ci wszystko o firmie jak zarabiamy i i odpowiem na wszystkie dodatkowe pytania zostawiam kontakt : tel: 723 712 452 skype: roni123121 email: ronix02@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość McSimum
ZAPRASZAMY NA KONFERENCJĘ "Nowatorskie metody wspierania współczesnego biznesu" organizowaną przez McSimum LTD Konferencja odbędzie się w dniu 28 listopada 2014 r. o godz. 18:00 w Sali konferencyjnej Hotelu Mercure we Wrocławiu (pl. Dominikański 1) PROGRAM KONFERENCJI 1. Uroczyste otwarcie konferencji. 2. Prezentacja projektu McSimum to klucz do twojego sukcesu! 3. Prezentacja naszych partnerów. 4. Informacje o sposobie zgłaszania się i uczestnictwa w projekcie. 5. Podsumowanie konferencji. Udział w konferencji jest bezpłatny. Uczestnictwo w konferencji należy zgłosić telefonicznie pod numerem (22) 270-12-25 lub na adres e-mail: rekrutacja@mcsimum.com Ilość miejsc jest ograniczona. Każdy z uczestników otrzyma pełen pakiet narzędzi do stworzenia swojego dream team'u. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Liczymy na waszą obecność. Czas na zmiany nigdy nie będzie lepszy daj sobie szansę już dziś! Organizator: Agata Swornowska, Łukasz Tłoczyński, Przemysław Krupski www.mcsimum.com www.facebook.com/McSimum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejne mlm-owskie gowno. Pseudo firmy, które tak naprawdę są piramidami finansowymi. To wędka do łowienia naiwniaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początku poinformuję tylko, że zgadzam się, że są też nieuczciwe firmy i one za przeproszeniem pieprzą nam rynek, ale MLM, które mają naprawdę dobry produkt wysokiej jakości, to klientki i klienci sami dzwonią jak kończą im się produkty. Jestem dobrze postrzegana przez ludzi. Mam wiele zadowolonych osób i jestem z nimi w stałym kontakcie. Nikogo absolutnie nie proszę, czy nie namawiam. POKAZUJĘ, to co sama sprawdziłam na swojej rodzinie i są ludzie, którzy mówią tak, ale szanuję tych co mówią nie. Przecież każdy ma prawo mieć własne zdanie. Współpracuję z LR Health and Beauty Systems - niemiecka firma i jakość. Dla przykładu rentowność Oriflame to 1,3% a LR ponad 15 % ! W Polsce są miasta, gdzie nie ma jeszcze żadnego Partnera. Proponuję duże wsparcie w każdej części Polski. Fantastyczne produkty kosmetyczne m.in. na bazie miąższu aloesowego oraz suplementy - większość opatentowana (nie ma zamienników-brak konkurencji). Dodatkowo jestem w jednej z dwóch struktur w Polsce, która ma opracowany Program Odkwaszania Organizmu i Skutecznego Odchudzania, czyli produkt którego wszyscy potrzebują niezależnie od wieku i płci - zdrowie. Rozwijamy się dynamicznie. Po 3 miesiącach maksymalnie wyjeżdza się nowym Oplem Corsą, jeśli ktoś chce brać udział w autokoncepcie, a po roku -dwóch Mercedesem ! Jestem byłym Dyrektorem Oriflame, jako młoda osoba nauczyło mnie to doświadczenia w pracy z ludźmi. Natomiast LR to poważny Partner Biznesowy. Garstka ludzi dopiero tworzy markę LR. Możesz do nas dołączyć, aby wybudować stabilny i rentowny biznes na przyszłość. Ja już poznałam jakość produktów i wiem, że będę używać przez wiele, wiele lat. Właśnie takie produkty tworzą stabilizację w biznesie. Kontakt : 668 101 954 aleksandra.salbert@vp .pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejny mlm-owski wizjoner :D Znowu ople, mercedesy i inne obiecanki-cacanki :D Maybacha dajcie to wstąpię do tego "biznesu" :D hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Przedstawiam nowy program do zarabiania pieniędzy, stworzony przez polskich matematyków i informatyków. Opracowanie perfekcyjne, gwarantujące solidne dochody na lata. Obecnie jest faza Pre-Launch. Koszt wejścia jednorazowy to 26,25 $ (25 $ + opłata). Następne inwestycje już są samo inwestujące się. Wszystkie pozostałe pozycje zasilamy z zarobionej kasy. Kontakt: mountain60@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Serdecznie Poszukuję do współpracy osoby, które są liderami mlm. Firma nowa na rynku polskim. Produkt zdrowotny. Zapraszam do kontaktu. Kontakt: laminina1960@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prime
Jeśli chcesz pracować w gronie osób dla których liczy się przede wszystkim wysoka kultura pracy i poszanowanie. Bez nagabywania i nakłaniania do czegoś czego nie potrzebujesz to być może odnajdziesz się w naszym zespole. Może warto się temu przyjrzeć, to nic nie kosztuje. Będziesz mieć możliwość porozmawiania z osobami które zarabiają realne a nie wirtualne pieniądze. Zapraszam do kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prime
kontakt: aprime@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×