Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chce jechac na wakacje

Hotel nad morzem

Polecane posty

Gość Chce jechac na wakacje

Był ktoś może z Was w hotelu baltic plaza medi spa w Kołobrzegu?Chcemy tam się wybrać z 16 miesięcznym dzieckiem na wakacje.Znalazlam fajna oferte tego hotelu i jestem ciekawa jakie sa wasze opinie i ile wy placilyscie za pobyt.Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie miałam do czynienia, ale jeśli zależy Ci na wakacjach nad morzem, gdzie będziesz mogła zabrać także dziecko, to lepszym kierunkiem podróży będzie dla Ciebie Mielno i hotel Unitral. To miejsce posiada specjalną ofertę, dla osób, które chciałyby wypocząć a jednocześnie od wypoczynku nie mogą lub nie chcą odłączać dzieci. Przejrzyj sobie ten link - http://www.unitral.pl/dziecko-w-hotelu.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena35
dzięki za podpowiedź. Drugi tydzień ferii spędzamy w Milenie w Unitralu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarlank
o tak, ja też z polecenia raz do tego hotelu unitral pojechałam i już teraz tam wracam, bo warto, zdecydowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja radzę, jeśli się wybieracie z tak małym dzieckiem, wynająć studio z osobną sypialnią. Tak, żebyście po położeniu dziecka spać, mogli zamknąć drzwi i sami spokojnie posiedzieć. Żeby był dostęp do kuchni min. zlew, lodóweczka i czajnik. A jednocześnie restauracja i wykupione przynajmniej śniadania. Takie warunki mieliśmy na Wyspie Sobieszewskiej w ośrodku Bursztyn. A do tego wyspa jest spokojna, nie ma tylu ludzi, plaże nie są tak oblegane, a do tego jest płytko przy brzegu. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli hotel nad morzem połaczony ze SPA to moim zdaniem tylko www.unitral.pl, miałem okazję korzystać z oferty kilku w ciągu ostatnich kilku lat i ten jakoś najbardziej przypadł mi do gustu. Dobrze zorganizowana oferta, wszystko jasne i przede wszystkim szereg zajęć z basenem w razie gdyby pogoda podczas wypoczynku nie dopisywała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże odpowiedzi to same nachalne reklamy! My często bywam w Kołobrzegu, też się zastanawiałam nad tym hotelem ale ostatecznie nie kupiliśmy jeszcze ram noclegu. My lubimy Aquarius i Marine oraz Arka Medical spa. Też jeździmy z małym dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarat

Warto pomyśleć o Gryfie w Pobierowie, na stronie gryfpobierowo.pl można sobie ich przejrzeć. Obsługa bardzo pomocna, cokolwiek trzeba zorganizować – są w stanie to zrobić bez kręcenia nosem. Warunki dla rodzin – super! Świetne zjeżdżalnie i baseny, a nad sam Bałtyk to dosłownie kilkadziesiąt metrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie byłam tam nigdy. W ubiegłym roku razem z mężem zatrzymaliśmy się w hotelu www.orle.com.pl. Posiadają bardzo dobrą ofertę SPA, miłą obsługę i ładne pokoje. Hotel dodatkowo jest zlokalizowany w bardzo malowniczym miejscu niedaleko plaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 6.04.2013 o 14:52, Gość Chce jechac na wakacje napisał:

Był ktoś może z Was w hotelu baltic plaza medi spa w Kołobrzegu?Chcemy tam się wybrać z 16 miesięcznym dzieckiem na wakacje.Znalazlam fajna oferte tego hotelu i jestem ciekawa jakie sa wasze opinie i ile wy placilyscie za pobyt.Dziekuje

Sprawdź se na bookingu albo na tripadvisorze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×