Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fasolka17

Jak zachowywać się na aerobiku/ćwiczeniach grupowych??????

Polecane posty

Gość Fasolka17

Hej ;) Postanowiłam zapisac się na specjalny aerobik brzuch-uda-posladki ;D Jestem totalnie niewysportowana, męczę się przy wejściu na pierwsze piętro. Mam 17 lat. Martwię się o jedną rzecz ;D Mianowicie: wiem, że to głupie, ale np. jeżeli będą tam same kobitki 30-40 lat? Przecież nie ma grup wiekowych.... :/ w ogóle czy są jakieś szafki? Co robic po ćwiczeniach? :D Jestem totalnie nieobeznana i czuję, że to będzie jakiś chrzest bojowy ;P Niestety nie mam koleżanki, z którą mogłabym pójść, bo większośc nie ma czasu lub gdzieś chodzi, a na te zajęcia, które mam na oku nikt ze mną nie chce pójść --.-- W ogóle mam tez wątpliwości cd. doboru zajęć, Zależy mi na czymś w miarę łagodnym, żeby nie umrzeć w trakcie pierwszych zajęć :D Mam na oku siłownię FIT BY STEP w Krakowie i program BPU ;) Pomożecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej...
ja tez jestem z Krakowa. Chodze do fitness platinium. Wazny jest wygodny stroj..... wez jakis maly ręcznik, butelke wody. U mnie sa szafki, kazdy dostaje kluczyk do swojej, wszyscy przebieraja sie kolo siebie, bez zbednej krępacji, ja przychodze juz przebrana i wychodze tez w stroju - nie chce mi sie tracic czasu. U mnie sa prawie same mlode dziewczyny, choc zdarzaja sie starsze - nawet 50-latki. Wlasciciwie nikt na nikogo tam nie patrzy tylko stara sie wykonywac cwiczenia zgodnie z poleceniem instruktora, no i przetrwac do konca:).Po cwiczeniach idziesz do szatni, przebierasz i spadasz do domu:) Co do doboru cwiczen i zajęć - spytaj sie w recepcji, ktore polecają dla początkujacych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnghsdhf
Jak masz daleko do domu, albo od razu do niego nie wracasz to weź też mydło i skorzystaj z prysznica, mało która tak robi a potem śmierdzą takie cały dzień w pracy;/ Jak o BPU chodzi to byłam parę razy w PASJI, dziewczyny w różnym wieku od 18- 50 lat. Ale pomimo ze kondycję miałam niezłą to niemal nie wyrabiałam na zajęciach ;) Cóż jeśli się nie zrazisz na samym początku to kondycji nabierzesz. Jeśli jednak chcesz chodzic na zajęcia i sie nie zmęczyc to lepszy będzie jakis calanetics czy pilates albo fit-ball.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic się nie przejmuj :) Najgorzej zacząć, potem jak stwierdzisz, że jest fajnie, to nie będziesz mogła przestać. Fajne instruktorki w Fit by step - byłam kilka razy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×