Gość nokiaaaaaa Napisano Kwiecień 7, 2013 Od 4 kwietnia mam nowy abonament a w nim 1G do transmisji danych, Wczoraj wchodzę na stronę orange a ja mam do zapłacenia już ponad 200 zł, o co w tym chodzi? wyłączyłam w telefonie transmisję danych i przestało naliczać ale nie rozumiem czemu nie schodziło mi z tego 1G tylko naliczało oddzielnie, ktoś mi to umie wytłumaczyć o co z tym chodzi i co muszę zrobić? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach