Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fsdvs

Przyszłościowy zawód higienistki stomatologicznej-wysokie zarobki.

Polecane posty

Gość fsdvs

Witam, Polecam wszystkim którzy niewiedzą jak pokierować swoją karierą zawodową,zawód higienistki stomatologicznej.Znajoma zaczeła ten kierunek i już ma ofertę pracy po ukończeniu.Dostałą 25 zł netto na godzinę,więc naprawdę się opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ew888
w jakim miescie i w ktorym gabinecie bo nie chce mi sie wierzyc w te 25zł na godz. Pracuje w bardzo nowoczesnym gabinecie z profesjonalistami w dużym mieście, higienistka u nas wycuiag 2500 przy dobrych wiatrach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz ja pracuje w niemczech jako higienistka i z tego co wiem zeby dostac ta prace z pl papierami trzeba znac niemiecki i pewnie przebyc krtka praktyke w niemczech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam niemiecki dyplom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki za odpowiedz! Wiem, ze znajomosc jezyka jest konieczna do podjecia pracy w danym kraju..Niestety nigdzie nie moge znalezc informacji jak to dokladnie wyglada z uznawaniem polskiego dyplomu higienistki dentystycznej. Czy jest on uznawany automatycznie, czy potrzebna jest nostryfikacja. Pomocyyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapraszam do zapisania się na kierunek higienistka stomatologiczna w Puławach w studium medycznym szkoła jest bezpłatna trwa 2 lata zapisy do sierpnia Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to jak jest z ta uznawalnoscia? ja pracuje jako asystentka dent w usa, ale zastanawiam sie czy nie zrobic szkoly w pl i nie wrocic spowrotem, bo w zarobkach duza roznica. asyst - 10-12$ / h, higienistka - ok 25$ / h - stan new jersey no a tutaj zeby zrobic higienistke to w community college troche trzeba wybulic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej mało przyszłościowy.,Polska to biedny kraj a niskie zarobki w kraju to mniej zamożny pacjent . W gabinetach pracuje personel pomocniczy jak leci;krawcowe ,studentki,kuzynki lekarzy itp.Nie liczyłabym na sukces w tym zawodzie,bo zmian nie widac od 25 lat.Nikogo to nie obchodzi kto miesza masy i myje spkluwaczkę po pacjencie.Higienistki mają spore możliwości ,ale dentysta to nie przedsiębiorca i nie potrafi tego wykorzystać!Nfz przymyka oczy kogo zatrudniają w gabinetach i nikt tego nie sprawdza.Co na to unia ?Ważniejszy prosty ogórak?!...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez przesady jak sie trafi do dobrej kliniki czy gabinetu to wcale tak zle nie jest, ja bylam na kierunku higienistki stomatologicznej tu www.wzspgdynia.pl/kierunki/ i nie narzekam na prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mysle zeby pojsc na studium medyczne tu www.dental.szczecin.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam w szkole mowili ze bedzie super pracujesz w gabinecie masz pacjentów od każdego % + stawka godzinowa minimum 3tys na miesiac.... a co sie okazało? Większość z nas pracuje jako asystentki umowa zlecenie 10-12zl/h . Lekarze traktują nas jak przedmiot... pomijając fakt ze sami popełniają masę błędów... idziezz do dentysty na skaling ktory trwa 10minut kasuje cie 150-200zl... idziesz do higienistki która sprawdzi stan twoich zębów, usunie kamien/osad, polec***astę,szczoteczkę, zrobi instruktaż higieny itd trwa to ok1h..... ale lekarze sa zawsze najmądrzejsi... dlatego nie mam zamiaru pracować w tym zawodzie :/ żałuje tych 2 lat które straciłam dojeżdżając do szkoły ;codziennie.! Nie polecam nikomu. P.s w prywatnych gabinetach jako asystentka można pracować bez wykształcenia kierunkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×