Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kociaki

Drogie Mamy czy Wam tez aż tak sie chce seksu ?;) chyba przez wiosne;)

Polecane posty

Hej , jestem 3 lata po porodzie noi do ok 2 lat po porodzie nie bylo zbyt dobrze, bardziej sie zmuszalam niz chcialam zeby zadowolic meza.. a teraz od dwoch tygodni nagle niewiem co we mnie wstapilo.. chodze do sklepow z biezina kupuje jakas sexi bielizne , spodniczki, ponczoszki .. caly czas mysle o jednym , wczoraj w dzien polozylam synka spac i od razu zaciagnelam meza do lozka.. on jest zadowolony wiadomo jak facet ale ciekawe czemu z takiej niecheci do sexu teraz zrobilam sie jak nimfomanka.. a jak tam u Was mamy z popedem?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja zawsze mam ochote :P
Nigdy nie mialam problemow z ochota, nawet w ciazy czy po porodzie, nie moglam sie doczekac, az okres pologu minie :P Maz ma mniejszy temperament, dlatego 2 razy w tygodniu musi mi wystarczyc :( Al nie narzekam, bo w kwestiach techniki dobralismy sie wysmienicie i lepszy seks 2 razzy w tyg., ale dajacy prawdziwa satysfkcje, niz na przyklad codziennie i byle jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie wlasnie z ta ochota bylo marnie... i balam sie ze tak juz zostanie czytalam na roznych forach ze podobno moze tak byc po porodzie ale u mnie to dosc dlugo bylo bo niecale dwa lata... a teraz wkoncu ochota poworcila :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupi temat, ja się nudzę
Zawsze tak jest w okolicach 30 i po 30. To jest kobiecy "sexual pick". Tak zaprogramowała nas natura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupi temat, ja się nudzę
"peak"*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja zawsze mam ochote :P
Niekoniecznie, ja mam ochote wielka odkad zaczelam wspolzyc, czyli od 19 r.z. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grgthgwerh
Zazdroszczę. Od czasu urodzenia dziecka (trochę 3 lata temu) nie mam ani trochę ochoty na seks. Myślałam że będzie lepiej a niechęć się pogłębia. Kiedyś było to dla mnie nie do wyobrażenia. Sądziłam że nawet przy braku ochoty można chcieć chociaż przytulania czy takiego spokojnego stosunku. A teraz muszę opanowywać swoje agresywne reakcje gdy mąż choćby mnie dotyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo może i mi wróci ochota, bo męża szkoda strasznie. Dałaś mi nadzieję ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalafiorowa
ja jestem miesiac od porodu, ale sex mamy juz za sobą. Po 3 tyg juz był bo ja nie mogłam wytzrymać, mąż się bardziej bał niz ja, ale warto było bo było suuuperooowoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja zawsze mam ochote :P
I, dziewczyni, dla mnie tlumaczenia, ze praca, stres cy bolaca glowa to powody z palca wyssane, serio :P Pamietam jak wrocilam do pracy i dali mnie na 2 tygodnie na inny dzial (normalnie jestem operatorka maszyny, wiec praca stojaca, ale lekka), gdzie musialam ciezko dzwigac, wracalam obolala i zmeczzona do domu, to taki seksik przed snem byl wybawieniem :D Od razu czulam sie jak nowonarodzona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No ja chodzę nabuzowana
Jak kocica. Ciagle mi się chce. To pierwszy raz od porodu 2 dziecka czyli ok 8 lat. Mam 35 lat. Cud jakiś czy co. Bzykalabym się codziennie a mąż wniebowziety. Nie umie tego wytłumaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grgthgwerh
Ja mam 36 lat. Dzięki za sugestie że jest nadzieja. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×