Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość tłustalol

Która z was stosowała spalacze tłuszczu? Działają?

Polecane posty

Gość tłustalol

hm j?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mofeo
nie działają.. ale wy i tak będziecie wierzyć w te cuda, idiotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Działają, tylko musisz ćwiczyć, same z siebie n ie spalą tkanki tłuszczowej, ale przyspieszają spalanie jej podczas ćwiczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzialaja ,ale musisz cwiczyc polecam BLACK MAMBE co prawda ja nier stosowalam ,ale kolezanka ja brala plus silownia 2 lub 3 razy w tyg. dieta MZ nie jadla po 18 nie jadla slodyczy nie pila gazowanego i naprawde schudla.ze spalaczem o wiele szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywsicie ,ze spalacze dzialaja nikt nie napisal,ze shcudniesz tylko je jedzac ,ale lacxzac z cwiczniami mozna szybciej zgubic tluszczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krwawica
One przyspieszają spalanie a nie spalają same w sobie:D ­ Ale lepiej łykać po 10tabletek dziennie i liczyć na cud:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adadaopg
działają przy aktywnosci fizycznej i trzeba ograniczyc i to bardzo weglowodany, sacharoze etc, wtedy bedzie efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co mi tam!
ja cwiczyłam intensywnie i brałam te spalacze ale jakoś nie schudlam przez to więcej niż wtedy kiedy je odstawiłam i tylko ćwiczyłam, strata kasy jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy wiesz, ale te "esencje" np z grejfruta posiadają Synefryne czyli związek przypominające efedryne - pochodną amfy, więc musi działać. Zielona herbata także działa termogenicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
One dzialaja tylko, przy kazdym praktycznie jest napisane ze przyspieszaja spalanie tluszczu przy aktywnosci fizycznej u diecie nisko bialkowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dieta bezglutenowa nawet bez ćwiczeń daje dobre efekty, ale tak z 5-6 miesięcy trzeba ją utrzymać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie tylko
nie stosowałam typowego spalacza tłuszczu, ale suplement ze slimette.pl, który zawiera m.in. składniki przyśpieszające spalanie tkanki tłuszczowej, ale oprócz tego przyśpieszają metabolizm czy dodają energii. Wolę takie wielopoziomowe działanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LilaZs
Jeśli chodzi o spalacze tłuszczu, to polecam te naturalne. Nie trzeba się ładować chemią: http://www.zdomowejapteczki.pl/a,spalacze-tluszczu-metody-naturalne-i-suplementy.html - krótko i na temat... na ten temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupiłam xtralean, jem 3 razy dziennie, odstawilam chleb i ziemniaki, za to zżeram tony warzyw, mam pracę fizyczną i mimo, że mam słabą wolę i praktycznie codziennie uszczknę czekolady albo chipsów, zwłaszcza w nocy gdy mam napady, to waga mi się nie podnosi (przynajmniej narazie) :D a schudłam na dietach 8 kg od stycznia. Ostatnio nawet pół pizzy zjadłam i nic... także myślę, że działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
linea 30+ dziala, schudlam 10 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bttii
Chciałem szybko stracić wagę. Sprzedawca w sklepie http://swiatsupli.pl doradził mi, abym zaczął od najsłabszych spalaczy tłuszczu, a później przechodził do najmocniejszych. Stwierdził, że nawet najsłabszy na początku da mi duży wynik. No i faktycznie miał rację. Rewelacyjna obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inggass
Sporo zupek wysokobiałkowych kupuję w swiatsupli.pl. Naprawdę dobra i pożywna zupa wychodzi za mniej niż 4 złote. Robiłem na takich zupkach praktycznie cały cykl redukcji i przyznam, że nie czułem żadnego zmęczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukaszxcmac
spalacze tłuszczu dla kulturystów mogą wam narobić problemów z sercem, polecam naturalne środki wspomagające odchudzanie takie jak np ekstrakt z zielonej kawy : http://utn.pl/F3C5g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosci
Widać że wypowiadają się osoby które nie stosowały żadnego . Ja jadłam T5 jest mega dobry skutecznie hamuje łaknienie i podkręca metabolizm. Nie miałam po nim wogole ochoty na słodycze w końcu nie myślałam ciągle o jedzeniu. W dwa miesiące schudlam ponad 10kg nie uprawiając sportów. Tyle że nie polecam osoba że słabym sercem ponieważ tabletki zawierają efedryne która bardzo mocno pobudza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogołem moja mama przy diecie i ćwiczeniach dołożyła po pewnym czasie spalacz burn4all firmy allnutrition, ma dobry skład i cenę. W sumie w 2 miesiące zrzuciła 8 kg;) ps. ja jej to sprezentowałam na urodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć. Raczej zawsze patrzyłam z dystansem na różne suplementy odchudzające ale ostatnio się skusiłam na TillSlim i sobie chwalę. Oczywiście takie tabletki trzeba traktować jedynie jako wsparcie – suplement, a nie jako preparat który załatwi sprawę odchudzania za człowieka. Poza preparatem zmieniłam też dietę, zaczęłam ćwiczyć i mogę się pochwalić 10 kg mniej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim to należy drastycznie ograniczyć cukry proste w diecie, wprowadzić choćby trochę ruchu i ćwiczeń i w większości przypadków spalacze okażą się niepotrzebne. Te środki są dla zaawansowanych i intensywnie trenujących kulturystów którzy walczą o skrajnie niski % tłuszczu przed zawodami, kanapowym kartoflom obżerającym się słodyczami nie pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie działają. To kolejny kit, żeby wyciągnąć kasę od naiwnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alka8

OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MruczekMarko

Ja i trzeba wybrać dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×