Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość apartowa

kobra TV - pomoc w odgadnięciu jaki to tytuł

Polecane posty

Gość apartowa

Prosze o pomoc w podaniu tytułu albo filmu, albo kobry TV. Leciało to w latach 70, o następującej fabule: Kobieta była sparaliżowana w łóżku. Nie mówiła i nie ruszała się. Do pomocy miała pielęgniarkę, która była z nią całą dobę. W nocy też przy niej czuwała. Maż jej pielęgniarce dodował środki nasenne, aby spała a on wtenczas przebierał się i ją straszył w nocy, aby umarła ze strachu. Kobieta była co noc okrutnie przestraszana, ale po jakimś czasie udało jej się nawiązać kontakt wzrokowy i poprosiła pielęgniarkę, aby podawanego w mleka nie piła (były tym przecież środki nasenne). I tym sposobem wszystko sie wydało, jaki był z męża skurczybyk. Pamięta to ktoś, jaki to był tytuł. Bardzo się tego filmu lub teatru bałam. Przerażało mnie to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobne do tego było
"Pomyłka, prosze sie wyłaczyć". A z filmow "Gasnacy płomień"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apartowa
Dzięki, ale nie o ten film lub teatr mi chodziło. Rzeczywiście sa podobne, ale i tak dziękuję. Gratuluję pamięci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko
pamiętam ten teatr, tę kobietę grała Zofia Rysiówna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko
tytuł "Kompozycja na cztery ręce"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apartowa
Dziękuję, rzeczywiście to Kompozycja na 4 ręce. Ale macie pamięć, aż mi wstyd, że nie mam takiej pamięci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko
he he he to nie pamięć tylko umiejętność szukania w google pamiętałam tylko nazwisko aktorki grającej tę rolę -> :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apartowa
I tak podziwiam, bo ja nie umiałam znaleźć w googlach. Nawet nie widziałam kto tam grał. Może dlatego, że byłam jeszcze wtenczas dzieckiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej W.
"Kompozycja na cztery ręce" wg H. Lawrence z Zofią Rysiówną zostanie wyemitowana we czwartek, 18 lipca, o godz. 21.05-22.50. Z dzieciństwa pamiętam, że było to najbardziej przerażające doświadczenie telewizyjne przed okresem dorastania, gdy w latach 80. masowo pojawiły się horrory z wilkołakami, zombies, duchami itd. Aż dziwne, że po obejrzeniu tej "Kobry" nie zacząłem się moczyć nocami ze strachu... ;-))) Miłego oglądania ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Je44ifer
Bardzo, bardzo proszę o informację gdzie mogę zobaczyć ten teatr ponownie. ( "Kompozycja na cztery ręce") W latach emisji TEATRU KOBRA nie udało mi się obejrzeć fragmentu końcowego, to samo, jak jakieś fatum spotkało mnie 18 lipca br. i wiem, że ten niedosyt będzie mnie prześladował do końca życia. Więc PROSZĘ!!! BARDZO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×