Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arli

ogród

Polecane posty

Hej :) znacie jakieś ładne niskie kwiatki do ogrodu, kóre będą chwilkę kwitły [ chodzi mi o to aby zaraz nie przekwitły ] - proszę o pomoc :) z góry dziękuję :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gazanie dalie aksamitki pelargonie begonie i jeszcze pewnie ze 20 innych, które akurat nie przyszły mi do głowy w tym momencie wszystkie wymienione kwitną od wiosny aż do mrozów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam nie duży ogród, chciałabym żeby nabrał nowego blasku. Pomyślałam, że najlepiej pomoże mi w tym projektant ogrodów. Znacie może jakąś sprawdzoną firmę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...ja w zeszłym roku wyczaiłam firmę ,która ogłaszała sie na necie,ze projektują ogrody i wszystko z tym związane....chciałam wyrównac teren ,ze 2 samochody ziemi czarnej,rozgarnąć,posiać trawę na 400m2....zadzwoniłam przyjechał gostek...popatrzył....wycenił na 6000zł...oniemiałam.....masakra.....wzięłam sie sama .....ziemia mnie kosztowała 5oozł...trawa 100 zł....glebogryzarka 50zł.... 50 szt tuj szmaragdy..200zł....umiesz liczyć??????...licz na siebie.... tuje pięknie sie przyjęły....krokusy kwitną....teraz myślę o rabatach z kwiatami... mam ..juki.,lawendę,hortki....,buksiki...krzewuszki,wiciokrzewy,clematisy,rododendron tylko jak to pogodzić ze sobą żeby ''grało''.....a teraz już kwitną krokuski...wychodzą żonkile...i masa tulipanów.....wiosna...wiosna....wreszcie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malyyna
dokładnie,świetna oszczędność czasu a ogród kwitnie - ja z Krakowa moge polecić tutaj http://www.aloesogrody.pl/ - zaprojektowali i czasem wpadają podglądać trawnik i tuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×