Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość warsztaty z brzuszkiem :)

bezpłatne warsztat dla przyszłych Mam

Polecane posty

Gość warsztaty z brzuszkiem :)

Szczegóły: http://brzuchatki.pl/forum/index.php?topic=366.0 „Jak rodzić? to kolejne spotkanie z serii „Warsztaty z brzuszkiem. Warsztat adresowany jest do przyszłych Mam, szczególnie dla spodziewających się pierwszego dziecka. Tym razem porozmawiamy o rodzajach porodów. Klasycznie, aktywnie, a może lotosowo? Albo w wodzie? W szpitalu czy w domu? Z położną, doulą czy lekarzem? Gośćmi spotkania będą specjaliści: lek. med. Aneta Dudel ginekolog i położnik w Klinice Ginekologii i Położnictwa SPSK im. prof. W. Orłowskiego, a prywatnie przyszła Mama Maria Romanowska położna reprezentująca Stowarzyszenie Dobrze Urodzeni, pracująca na bloku porodowym Szpitala Specjalistycznego Św. Zofii w Warszawie, w szkołach rodzenia, przyjmuje porody domowe, prowadzi indywidualną praktykę położniczą (obejmującą również prowadzenie ciąży) oraz współpracuje z warszawskim Domem Narodzin. Prywatnie Mama córeczki urodzonej w domu. Patrycja Zielińska doula wyszkolona przez Fundację Rodzic po Ludzku, a prywatnie Mama 4 dzieci i entuzjastka naturalnego podejścia do porodu, porodów domowych i lotosowych. Dla każdej z Mam przygotowaliśmy upominki. Na koniec zaplanowaliśmy loterię z ciekawymi nagrodami. Serdecznie zapraszamy: Klubokawiarnia Black Sheep, Jana Pawła II 45A lok. 56 (wejście od Nowolipki) 23.04.2013, godz. 17:00 Spotkanie potrwa ok 2,5 godz. Spotkanie jest bezpłatne, ilość miejsc ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń drogą mailową: warsztaty@brzuchatki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×