Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość piksonia

Zapach kobiety z rowka , a sex ?

Polecane posty

Gość piksonia

Mój Men bardzo lubi poczuć zapach z rowka. Jak mam wielka ochtę na sex po przyjściu z pracy zdejmuje ze mnie ubranie i bieliznę i przeciąga palcem po rowku, Mnie to bardzo deprymuje i zawsze chcę sie przed ..... umyć w tym miejscu. On natomiast na to ,że lubi czuć kobietę własnie w tym miejscu i nie pozwala się podmyć . Jak przeciągnie palcem kilka razy po rowku to lubi to wąchać. Czy macie takie problemy i dylematy ? Mnie to bardzo deprymuje bo zawsze tam chcę być czysta i pachnaca. Zaczęłam stosować specialne chusteczki intymne i jak jestem w łazience przed wyjsciem z pracy wycieram całość aby zapach był przyjemny, jemu to nie odpowiada bo jak mówi nie jest to zapach kobiety tylko chemii . Pomóżcie czy macie takie kłopoty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda jagoda jagoda jagoda
moj tez mowi zebym sie nie myla bo woli taki zapach jak mydlarnie ale tak jak ty ZAWSZE mam mokre chusteczki i je uzywam kazdorazowo po skorzystaniu z toalety ale zgadzam sie z przedmowca , ze blisko tu do fetyszyzmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDFFFDFFD
a daj mu w koncu brudne cippskoo nasyci sie do woli:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piksonia
Brudne cipsko- a może marzysz o takim - bo moje nigdy nie jest brudne - jak twierdzi mój men pachnie jemu kochana kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piksonia
Właśnie on też tak mówi - ,że to ogromna przyjemność przejechać palcem po rowku i powąchać . Zresztą jak zauważyłam jak zrobi to to lufka stoi mu aż miło i robi się gorąco. zresztą nie urywam,ze zaczęlo mnie to podniecać. . Zawsze staram sie myć to miejsce dokłądnie , ale mój men twierdzi ,że po umycuiu wodą z mydłem lub żelem jestem zamknieta i trudno mu wejść , a on nie lubi żelów typu durex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzyby
ten rowka jest raj :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piksonia
On też tak twierdzi , a jak zagłębi się w dziurce to .... aż mu miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piksonia
Przeglądałam net i znalazłam informację ,że wielu męzczyzn to lubi !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piksonia
Nój chłopak mardzo to lubi kiedy mam ładnie wygolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piksornia
wszególnie jak mi z dupki rodzyny do kłaków się poprzyklejają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majteczkowy fetyszysta
Mmmmmm... chętnie poczułbym taką naturalną, całodzienną szparkę nawilżoną naturalnym nektarkiem ;-) ... a przynajmniej zobaczyć taką naturę na fotce... A może jest tutaj jakaś odważna kobieta która pokaże mi swoje soczki? ;-) Oczywiście fotka anonimowa - tylko fragment ciała lub tylko majteczki na których widoczne są ślady pisiuni ;-) Mój mail: lukaswojc@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piksonia
Marzysz sobiwe - takie fotki ma kilogramy masz w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewuniaaaaaa78
Ja dziś mam dosyć dużo kisielku w majteczkach i jak wrócę z pracy do domu to postaram się zrobić takie fotki i ci wysłać bo prawdę mówiąc podnieca mnie myśl że będziesz niegrzeczny przy takich moich intymnych widokach :-P A to powoduje że jeszcze bardziej robię się wilgotna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majteczkowy fetyszysta
Mmmmm... już nie mogę się doczekać takich wspaniałych widoczków Ewuniu! Cały płonę a zawartość moich spodenk już teraz zaczyna nabrzmieać i pulsować ;-) ... Może pofantazjujemy mailowo o tych pikantynych klimatach? ;-) ... Jestem niezmiernie ciekawy jakie masz majteczki na sobie, jaki kolor itp... Już nie mogę się doczekać... Może jeszcze znajdzie się koleja odważna kobieta??? Zapraszam! ;-) Do Piksonia: Wiem że w necie można znaleźć to i owo ale takie fotki od realnej osoby "smakują" najlepiej ;-) A jeśli przy tym opisuje się swoje przeżycia i odczucia to przyjemność może być obustronna... Takie wspólne fantazje-świntuszki ;-) Twój mąż ma z Tobą dobrze mając dostęp do Twoich naturalnych aromatów... Kobiety tego nie mogą zrozumieć bo dla nich takie zapaszki nie są zachęcające lub nawet może obrzydliwe ale dla facetów to zapachowy raj - kobiece feromony rozpalają nas niesamowicie i tylko faceci chyba mogą to poczuć... Taka jest już natura że to nas podnieca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piksonia
Fakt kobiety są z Marsa , a mężczyźni z Wenus. Dlatego my mamy rowki , a oni Kutaski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia syfiltyczka
kurna co to znowu za reklamy chusteczek?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia syfiltyczka
jeśli kiła ci nie przeszkadza polecam swoje:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenna domatorka
Szkoda że tak późno zobaczyłam ten wątek. Intryguje mnie taki sposób pokazywania siebie samej bo mam w sobie coś z ekshibicjonistki a w dodatku fotki które chciałbyś Lukasie można zaaranżować w taki sposób aby były zupełnie anonimowe. Mój mąż też lubi takie zabawy i często delektuje się moimi zapachami i smakami. Niestety teraz już nie mogę zrobić żadnych fotek bo dzieciaki wracają niedługo ze szkoły ale będę próbowała i jeśli nie dziś to jutro na pewno coś uda mi się wysłać do ciebie ale proszę skomentuj zmysłowo a jadnocześnie ostro widok moich najskrytszych zakątków a także mojej bielizny. Lubię taką mieszankę wstydu i jednocześnie ekscytacji z powodu pokazywania swoich tajemnic. pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piksonia
Po co giełda używanej bielizny skoro nowa jest ładna i a rowek nie ma zapachu od bielizny tylko od feromonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrek z miasta
To ja też chyba jestem takim fetyszystą bo każdej kobiecie z którą byłem wąchałem rowek a jak nie widziały to tez majteczki chociaż niektóre pozwalały na wąchanie bielizny w ich obecności. Na szczęście teraz jestem z taką która to rozumie i najbardziej lubie, tak jak ktoś powyżej napisał, taki rowek cały dzień nie myty, najchętniej taki po powrocie z pracy. Kobieta z aromatem jej naturalnego rowka jest dla mnie najlepszym afrodyzjakiem. Oczywiście nie każda kobieta tak samo pachnie i pod tym względem też trzeba być dopasowanym. Nie każdy aromat i smak mi odpowiadał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia syfilityczka
rowek a nie szparę?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzyby
Oj wyzwolona - kochałbym być między twoje uda !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiący zapach cipki
ano widzisz zmysłowa.Ja to właśnie lubię taki zapach cipki. Naturalny. 45761178 to jest moje GG. Jak jest chętna kobieta która lubi być wąchana i widzieć przy tym jak się onanizuję to zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden chłopak
Lubię takie naturalne zapaszki z cipci, moja dziewczyna pozwala mi na wąchanko i zabawę muszelką przed właściwą akcją ;-) i to mnie bardzo rozkręca. Często jak widzę jakąś kobietę na ulicy to zastanawiam się jakie ma majteczki na sobie i czy jest wilgotna i jak pachnie. Idę do łazienki bo może moja pani zostawiła wilgotne majteczki w koszu z bielizną to się zabawię, pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piksonia
Ciekawie rozwija się mój wątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piksornia
ale teraz biegnę bo mi rów capi jak te kanałowe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijbij
rowek to masz na deupie i raczej nie pachnący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piksonia
Caoi to moze coś tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majteczkowy fetyszysta
Widzę że wątek jeszcze żyje :-))) Czy znajdzie się wreszcie jakaś odważna Pani i pokaże mi na fotkach swoją naturalną bieliznę? Tylko ostrzegam że będę niegrzeczny przy takich słodkich widokach ;-) ... Najchętniej przywarłbym do Waszych majteczek swoimi ustami... delektowałbym się ich zapachem a języczkiem smakowałbym wasze naturalne nektarki... mmmm... Piszcie proszę na maila: LUKASWOJC@VP.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×