Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bieda dziś straszna

co na obiad

Polecane posty

Gość bieda dziś straszna

na szczęście jutro powinna być kasa już dziś mam tylko może kilogram ziemniaków, kilka cebul, jajka, kawałek wędliny, żółtego sera, i puszki z groszkiem, kukurydzą i fasolą, pół paczki makaronu Jedyne co przychodzi mi do głowy to placki ziemniaczane. Macie jakieś inne pomysły? moge ewentualnie coś dokupić za kilka złotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajaaaaaaaa
Zrób zapiekankę ziemniaczaną. Podgotuj ziemniaki, podsmaż cebulę z wędlinami i tymi warzywami, co masz, wszystko wymieszaj, zalej śmietaną z jajkiem lub beszamelem, upiecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bieda dziś straszna
o, faktycznie fajny pomysł. Dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhm
ja też nie wiem co na obiad.. tzn wiem, ale nie wiem jak mam piersi z kurczaka i kus kus, mam takiego smaka ale nie wiem jak te piersi zrobić może ktoś doradzi? do autorki podsmaż cebulę i wędlinkę, dodaj papryke mieloną, podlej bulionem z kostki, do tego wkrój ziemniaki, duś 20-30 minut, na końcu dopraw i zagęść taki pseudo gulasz z ziemniaków i wędliny ewentualnie może zrób ciasto na pizze i dodaj ser, wędline, groszek, fasole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam bym zjadła
coś prostego, ziemniaki, jajko, sos musztardowy, lub ziemniaki omlet i do tego kefir, lub mizeria mniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bieda dziś straszna
sadzone jajko z ziemniakami to klasyka, zapomniałam o tym :) Rozjaśniłyscie mi trochę w głowie. co do kurczaka i kuskusu - musi być jakiś sos wg mnie, bo ta kaszka sama w sobie jałowa jest. Np najzwyklejszy pieczarkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhm
nie lubie pieczarek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam bym zjadła
a masz coś jeszcze do tego kurczaka? np. papryke? mozesz po prostu udusić kurczaka z warzywami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiem czy dużo
ja lubię filety z kurczaka w sosie majonezowym z curry :D pychota. można sobie jeszcze ser rozpuścić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhm
nie miałam ochoty na tłuste sosy więc zrobiłam podsmażony na kapce oleju kurczak, zdjęłam z patelni, odsączyłam - mocno doprawiony (sól, chilli, pieprz, kapka miodu) plus gotowany kuskus-na wilgotno + drobniutko pokrojone surowe ogórki kiszone i rzodkiewki wszystko zakropione cytryną, z łyżeczką oliwy mniam polecam na zimno będzie jeszcze lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurdeczko
ja bym puszki oddala do schroniska dla bezdomnych, a z ziemniakow, cebuli, wedlin i sera zrobila pyszna zapiekanke zcalona jajkiem :) wartoby dokupic cos zielonego jak masze pare zlotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×