Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość K-23

Czym przekładacie andruta/wafle ?

Polecane posty

Gość K-23

Pytanie jak wyżej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie sobie jeszcze szanse
ja też masą krówkową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sliwkawkompocie
kostka margaryny, cukier, kakao, odrobina mleka - rozpuscic, jak ostygnie dodac opakowanie 200g smietanki do kawy i przekladac Uwielbiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sliwkawkompocie
smietanka do kawy oczywiscie w proszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyz
kiedys robilam sama - ze skondensowanego mleka slodzonego w puszce, teraz kupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyz
to znaczy teraz nie kupuje, bo sie odchdzam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zocha.
Ja gotuję 1lmleka i 1kg cukru. To ma wszystko pyrkać na małym ogniu aż masa zrobi sie lekko brązowa. Dużo kalori ,ale co tam od czasu do czasu można zaszaleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jekaterrina
Masą z prażonej mąki (przepis jeszcze mojej babci i smak z dzieciństwa), nutellą, masą śmietanowo-galaretkową (zwłaszcza na imprezy dziecięce, bo można fajnie kolorowe zrobić), czasem po prostu dżemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja ulubiona masa do wafla
0,5 litra smietany 30% słodkiej 1 szklanka cukru 1 cukier waniliowy 20 dkg mielonych orzechów włoskich lub laskowych 2 tabliczki gorzkiej czekolady 1 tabliczka białej czekolady W rondelku podgrzej śmietankę,dodaj połamane czekolady i cukry,i gotuj na maleńkim ogniu ciągle mieszając,aż całkowicie się rozpuszczą a masa będzie gładka,jednolita.Na koniec dodaj orzechy i dokładnie wymieszaj.Lekko ciepłą masą smaruj wafle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja ulubiona masa do wafla
gdyby masa okazała się zbyt gęsta dodaj jeszcze śmietanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lotta 23
wafel 1 - masa krówkowa wafel tężejaca galaretka( na 1 szklance wody) 3-wafel masa krówkowa wafel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nut ella
ja leniwie, z nutellą ;) ale rzadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filifionka.
Jeżeli chce mi się bawić to robię masę z mleka skondensowanego w puszcze, a jak mi się nie chce, to kupuję takie w tubce i na bieżąco sobie lub dzieciom smaruje :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja ulubiona masa do wafla
jeszcze taka inna też fajna 1 kostka masła 2 czekolady gorzkie mały słoiczek nutelli sok z 1/2 cytryny 1/2 sklanki cukru Masło utrzeć z cukrem i nutellą,czekoladę rozpuścić z kilkoma łyżkami śmietanki 30,ostudzone dodać do masła z nutellą,dodać sok z cytryny i gotowe do smarowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uszywiscie
nie przekladam niczym, bo nie jadam takich smieci. maka + cukier + margaryna + mleko w proszku ....... FUJ :P nutella jest tez praktycznie zrobiona z margaryny, nie mowiac o bialej "czekoladzie". ale jedzcie sobie, jak musicie, bo widocznie macie niedobor normalnego jedznia, wiec trzeba czyms sie zapchac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×