Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luiza1988

spaghetti z babydream z rossmana dla niemowlaka !!! prosze o pomoc

Polecane posty

maz dzis w rossmanie byl po oboadki dla naszego 7-mio mies syna .Kupil m .in.Spaghetti , ktore jak pisze na sloiku jest od 4 mies ...mam mieszane uczucia co sadzicie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooo jestem jaka jestem
jak jest napisane od 4mc to nie ma chyba problemu, żeby podać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak możesz mieć mieszane uczucia? Jest OD 4 miesiąca, nie DO 4... To możesz podać nawet dwu latkowi.. Chodzi o to, że jak masz 7mio miesięczniaka, to nie dać mu słoika od 10 mca. Inne możesz, byleby nie do przodu :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on z rodzicami a ty gdzie?
to sobie przeczytaj SKŁAD! moja koleżanka dawała słoiki warzywne od 2miesiąca życia a mięso wprowadziła w 4mcu życia, a jak dzieciak miał 6 miesięcy to jadł słone paluszki. i co w związku z tym? ty też tak dasz? myśleć baby *M *Y*Ś*L*E*Ć*!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on z rodzicami a ty gdzie?
Bądź sobą-MYŚLEĆ BABY MYŚLEĆ! ona ma mieszane uczucia czy na pewno to spagetti można podać od 4 miesiąca a nie później. myśl kobieto co piszesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooo jestem jaka jestem
autorce chyba chodzi o to czy może podać spaghetti 7mc dziecku, ponieważ inne firmy proponują spaghetti np od 11mc ale moim zdaniem jak jest napisane od 4mc to można, chociaż sama nigdy nie podawałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on z rodzicami a ty gdzie?
No ale bądź sobą tego nie zrozumiała-jednak co najmniej 3 osoby autorkę zrozumiały,więc bądź sobą myśl trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dendrologiaa
"badz soba" to debil,jak zwykle musiała dopierdolic cos bez sensu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marteczka.........
Ja podawałam i to właśnie zaraz po 4 miesiącu. Wszystko było w porządku. Za to najbardziej mnie zszokowała cena samej marchwi w słoiczku w Rossmannie:) I to pozytywnie:) coś ponad 1zł chyba 1,39zł. Nie dość, że mają dobre rzeczy dla dzieci to jeszcze w przystępnej cenie! Polecam jak najbardziej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha123456
badz sobą, aleś wystrzeliła:D, 'mozna podac nawet dwulatkowi...', dwudziestolatkowi tez mozna podać?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcale bym
takiego gówna dziecku nie podała. Ty leniwa kucharko, co z ciebie za matka??? Nie potrafisz dziecku sama obiadku ugotować tylko musisz karmić dziecięcym "proszkowanym Knorrem? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anda #1
Ja dawałam! Jest bardzo dobre. :) Te słoiki idą wg niemieckich schematów żywienia, a w Niemczech gluten i mięso są od 4 mies. Nie ma takiego cackania się jak w Polsce. Wszystkie niemieckie słoiki (nawet te markowe, a nie drogeryjne mają mięso i gluten po 4 a nie 6 mies. Uspokój się, wyluzuj i daj się dziecku nacieszyć nowym smakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anda #1
W ogóle uwielbiam całą rossmannową serię. Wiele tych produktów ma lepsze składy od markowych robionych z myślą o polskim konsumencie, bo nie są dosładzane. Oczywiście jestem też za samodzielnym gotowaniem, ale wiadomo w życiu różnie bywa z czasem, więc słoik od czasu do czasu to żadne przewinienie, tym bardziej że niewiele kobiet może sobie dziś pozwolić na luksus siedzenia z dzieckiem w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez dawalam.i corce smakowalo.w/g mnie te sloiczki babydream nie sa tak bardzo doprawione jak inne.ostatnio wyjezdzalismy na kilka dni z corka(18 mscy) i kupilam jej w roosmanie obiadki 1-3 lata babydream w miseczkach.i smakowalo jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córcia tez uwielbia te obiadki, ale ten dokładnie spagethii dostała koło 7 miesiaca, Babydram mają dobre kaszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie podawaj
Poczekaj aż dorośniesz umysłowo(o ile to się zdarzy) i przeczytasz czytelnie od 4 miesiąca życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatyyyyyynka27
uwaga tylko na rybke BIO bo owa rybka to panga.A tak to podawałam te słoiki i było ok ale juz dosc dawno gotuje sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak naprawde chodzi
"przeczytasz czytelnie"? o rany boskie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boze,co za kraj
a nie mozesz sama zrobic??? Masz dylemat by podacdziecku 7 msc sloiczekod 4 msc. Matko boska,czy wy sie wogole nadajecie by miec dzieci? Takie problemy macie itopiki zakladacie? co to pozniej bedzie:D Dziewczyny,wez makaron,ugotu,mieso,marchew,dodajtroche innych warzyw,co masz akurat.Wrzuc ziola:pietruszke,koperek,co masz akurat.Zmiksuj i daj dzieciakowi. Reszte zamroz w porcjach i bedziesz miala pelnowartosciowe posilki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatyyyyyynka27
dokładnie lepiej gotowac i wyjdzie tez taniej a przede wszystkim zdrowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś jak nie miałam
w domu nic a sklep zamkniety najadłam się tymi słoikami , potem przez pół dnia odbijało mi się jak po konserwie z puszki ale takim smrodem , lekami , az w koncu porzygałam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Około 1500-1700 zł
Bardzo dobre są te słoiki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolarzówka

ja nie przepadam za tymi słoikami, wolę z Holle, też ma spaghetti bolognese i jest naturalne, z certfikatem Demeter, w sensie że bez chemii. a w smaku tez duuuuża różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×