Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pannacota

jak wykoszystać 500g mascarpone? Pomysły :)

Polecane posty

Jak w temacie. Zostało mi po świętach i nie wiem co z tym zrobić.. Tiramisu średnio lubię, a surowych żółtek wolałabym unikać, bo jestem w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wowowowoowowowowowowoow
sernik na zimno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wowowowoowowowowowowoow
niestety nie, ciagle szukam. napisalam ze sernik bo od dawna za mna taki chodzi ae jakos nie moge sie zarbac za zrobienie wpisz w google sernik mascarpone albo sernik na zimno mascarpone pojawia sie pelno przepisow. mozna tez zrobic tarte z kremem mascarpone np: http://www.kwestiasmaku.com/desery/tarty/tarta_z_truskawkami/przepis.html to nie jest reklama bloga, sama czasami korzystam tych przepisow pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domiskka
Sernik to chyba najlepszy pomysł. Szybko się robi, można użyć dowolnych owoców, albo galaretek, albo i tego i tego. Ja robiłam takie małe serniczki w pucharkach na biszkoptach z malinami, mogą być mrożone, tylko warto je wcześniej podgrzać. Ja dolewam syrop malinowy paola zamiast cukru, studzę i przekładam warstwami. Ewentualnie można się pobawić i zrobić tiramisu w małych pucharkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama kiedyś z mascarpone robiłam krem do tortów. Tort wychodził nieziemski. Nie wiem jakie były proporcje i czy nie mniej niż 500g, ale jak chce Ci sie piec to może jakieś ciasto z kremem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×