Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Salva

zapalenie oskrzeli u niemowlaka

Polecane posty

Witam, Mam 3,5 msc synka od wczoraj pediatra stwierdził u niego lekkie zapalenie oskrzeli, dostał antybiotyk amoksilav w zawiesinie + inhalacje nebulizatorem, oraz zalecenie pozostania w domu (chociaż czesto słyszała, że jak dziecko nie ma gorączki to dobrze wyjść przy ładnej pogodzie?). Od wt miał katar i mokry kaszel, ale był osłuchany i było ok. Pytanie moje jednak jest o kontakt ze mną, mianowicie, ja również jestem chora od pn, tez byłam wczoraj zbadana i niby wszystko ok, trochę boli mnie gardło, mam suchy kaszel, ale rzadko, no i zapchany nos. Spytałam Pani dr czy nie zaszkodzę dziecku zajmując się nim, stwierdziła, że nie, że jedynie ma często myć ręce to bedzie ok. Więc myję, ale niestety podczas karmienia zdarzy mi się kaszlnąc, jest to kaszel napadowy, więc zdąrze tylko odwrócić głowę tak by nie kaszlnąc bezposrednio na dziecko, martwię się teraz, że mu jednak zaszkodze, mimo przekazywanych przeciwciał w mleku... co o tym myślicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violka fasolka)(
Nie zaszkodzisz mu,moja córka nigdy sie ode mnie nie zarazila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale przeciez i tak
nie unikniesz kontaktu z dzieckiem, czy teraz, czy pozniej wietrz mieszkanie, myj rece, tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przewrazliwiona mama taka
ja nosilam opaske na twarz taka jak lekarze w czasie operacji.Kosztuja grosze w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie rację, a co do masek to teraz już chyba nic nie dadzą co, bo jestem chora już od 5 dni... Mały dziś dostał biegunkę, od rana juz były 3 wodniste kupki, podałam mu druga dawke dicoflor-u, oby pomogło, pewnie to przez antybiotyk? też tak miałyscie? kiedy powinnam zgłosić się do lekrza, martwię się żeby się nie odwodnił, bo przez zapchany nosek muszę go zmuszać do picia z piersi i jakoś udaje sie łacznie 10 min przez 20 min... kurczę martwię się..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani b
kupka zmieniona od antybiotyku, podawaj koniecznie cos osłonowo podczas podawania antybiotyku oraz trzy dni po. Spokojnie wyjdzie z tego. Oklepuj lekko placki z dołu do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iii

Mi znajomy przywiózł właśnie z Niemiec ten inhalator z Clipem w nazwie i również nie chciałem wierzyć, że za takie pieniądze będzie dobry sprzęt, a jednak również dołączam do tych osób, które są mocno zaskoczone, bo rzeczywiście ten inhalator bardzo dobrze sobie radzi z przeziębieniami, rzeczywiście rewelacja a za te pieniądze to wielkie zaskoczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×