Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fidodido88

dziewczyny pomocy! dobry, budyniowy krem do karpatki !!!!

Polecane posty

Gość fidodido88

Ostatnio zrobiłam karpatkę z proszku- Gellwe- przyznam szczerze, że nie jem zup w proszku, nie robie z nich ciast i używam, jak najmniej sztuczności w kuchni, ale koleżanka tak zachwalała, że kupiłam. I rzeczywiście okazało się pyszne :O i ciasto i krem- naprawdę pyszne! Zdaję sobie jednak sprawę, że w ich składzie jest mnóstwo sztuczności i tym razem chciałabym zrobić budyniowy krem do karpatki, ale sama- z mleka, budyniu, kawałka masła i cukru i co tam jeszcze... Przepisów w necie dużo, ale nie chcę eksperymentować tylko chcę już ten pyszny, nieprzesłodzony krem wypróbowany przez Was- najlepiej jak najbardziej podobny do tego Gellwe w maku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fidodido88
kocie oczko- nie pasują mi tam 2 rzeczy: ta mąka pszenna (!) dodawana do masy i to, że krem należy wylać gorący na ciasto- wtedy ciasto "siądzie"- nie będzie już chrupiące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peper
Po każdym kremie i tak siądzie ciasto i nawilgotnieje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medus_A
niekoniecznie namoknie, ja mam sprawdzony przepis na kremówki wylewa się w nim gorący krem na upieczone ciasto francuskie i ciasto francuskie wcale nie nasiąka, jest chrupiące jeszcze przez parę dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×