Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olka hmmm

+15st jak ubrać 8tyg niemowle

Polecane posty

Gość Olka hmmm

Mamusie pomóżcie To moje pierwsze dzieciątko U nas dzis bylo 15 stop. Naromiast na slonku grzalo okropnie Mialam pantifelki i cieniutka kurteczke, szal sciagnelam bo myślałam ze sie ugotuje Jak zatem ubrac 8 tygodniowe dziecko, nie mam pojęcia Czy nadal kombinezon? Mam welurowy , czy kurteczka spodenki i biciki nakryc kocykiem i wystarczy? Czy zbyt zimno ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasassdsdfdfdfd
a gdzie mieszasz ze tak cieplo bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez nie krajowa
na prawde masz taki problem? powinni odebrac ci dziecko,na prawde. no jak ty sobie poradzisz,kobieto z innymi rzeczami? ile ty masz lat? a reszta z kafe ma ci doradzic,tak?? OOO MATKOOO!i ty bedziesz sie kierowac tym co mamy z kafeterii ci mowia:D DZIEWCZYNO moze lalke sobie spraw??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasassdsdfdfdfd
l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie zwykła ja.
moja córka ma 4 tygodnie i tak jak jest teraz- u mnie dziś było 13 stopni i wiatr to ubrałam kaftanik+śpiochy. na to takie dosc cieple spodnie+bluza i nakryłam kocykiem. było to aż za dużo bo jak wróciliśmy do domu to była cała zgrzana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka hmmm
Wyobraź sobie niemila osobo ze nie rodzisz sie umiejac tabliczke mnozenia i tak samo nie jestes alfa i,omega w opuece nad dzieckiem Mam watpliwosci bo nie chce dziecka ani wyziebic ani przegrzac Sytuacja dla mnie nowa Wczoraj pogoda zimna deszczowa wietrzna ubrane dziecko bylo jak codzien kombinezin w wozek i lekki kocyk A dzis nagle tak cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonaKraka
Ja na taką pogodę jak się synu urodził dokładałam mu do domowego (lekkiego) ubranka welurowego pajaca... tak zaraz po zimie. I żadnego kocyka... wózek i tak jest osłonięty (zakładam że w gondoli jeździ). Dzisiaj widziałam ludzi poubieranych różnie, od krótkich rękawków po zimowe kurtki i czapki- powiesz mi jak dorosły ma się ubrać? Przecież widzisz czy dziecko zgrzane albo zmarznięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b.e.a.t.a
Ja bym juz kurtki nie wkladala, tylko sweterek albo bluze rozpinana, cienka czapke i kocyk. Jak bedzie za cieplo, bluze mozesz rozpiac, a jak za zimno to otulisz kocykiem. Niemowle powinno miec lekko chlodne dlonie, jak ma cieple to prawdopodobnie jest mu za cieplo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b.e.a.t.a
Albo wlasnie pajacyk welurowy, tez mozna rozpiac w razie potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za baba!
mi w szpitalu te pielęgniarki z noworodków powiedziały że dziecko do ok pół roku mam ubierać tak jak siebie+jedna warstwa. czyli np ubierasz tak jak Ty jesteś ubrana i nakrywasz kocykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za baba!
oczywiście jak nie ma upałów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kombinezon idiotka
naklada kiedy jest grubo powyzej zera :O co za nieuk :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona92
Nie rozumiem was, wszystkie takie doświadczone od razu bylyscie? Przecież dziewczyna tylko pyta... Ja sama nie wiedziałam jak dziś ubrać synka (ma 10 miesięcy) po to jest to forum żeby doradzić się i dopytac... A wy jak jakieś niewdzieczne małpy ... Masakra !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×