Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

haka ma tu tata

tak to czytam i czytam

Polecane posty

Gość jajcarz!1
to mnie wkurza i kradnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do haka
ale ty debil jestes az smutno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do haka
czepiasz się dziewczyny a ma rację to jest forum i każdy ma prawo pisać co mu się podoba a że Ty tego nie ogarniasz to twój problem .Nie czytaj i po problemie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do debil?? moze ale ty jednak jesteż baaardzo prościutki, jak budowa cepa poczytaj może troche lektur?, zainteresuj sie czymS? twardzielu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdy zapada zmierzch siadam na swoim materacu i z wielkim poświęceniem wysysam gęste kozy z nosa mojemu psu Fafikowi po czym lepię z nich kulki i ze skupieniem godnym tybetańskiego mnicha wkładam je sobie do duupy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbieram też wytryski bezdomnych psów na śmietnisku miejskim w Starachowicach po czym suszę je na parapecie okiennym a następnie składuję je w skrzynce narzędziowej mojego taty hydraulika :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vfvfrvrvrvrvr
haka to owow ale kompromitacja :D:D buehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam jeszcze, że podróżując po kraju w poszukiwaniu nowych bodźców erotycznych, bardzo czesto zatrzymuje się w barze "Po zapadłą klatą" w Swornych Gaciach gdzie Pani Krystyna nomen omen z gazowni parzy mi wspaniałą herbatę używając do tego swoich przepoconych rajstop, co zbawczo działa no moja zniszczona cerę oraz rozluźniajaco na zmęczone zwieracze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo ktos sie poczul dokniety :) jak milo :) czyli stary , tlusty onanista , moze wywolywac reakcje??? no prosze leczę kompleksy nie przez dotyk a przez posty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w skrajnych przypadkach, gdy spędzam samotne wieczory robię stolca wtykam w niego zapałki zyskując przy tym nowego przyjaciela Jeżyka z którym dywaguję na temat życia i śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Codziennie rano rozbieram się majestatycznie niczym Król Artur przed zapryskanym pastą do zębów lustrze,z uczuciem podniecenia biorę w dłoń szczoteczkę do zębów dziadka Gerwazego z Pcimia dolnego(ostatni dom po lewej) i głośno na całe gardełko wyśpiewuję moove like Jagger kręcąc przy tym dziarsko pupą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kawa znowu zdycha ale nic to uroczyscie przekazuje topic w dobre rece swoja droga jaka jest roznica?? spacja>> czy jakos inaczej?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym ze podtrzymuje to co pisalem to nic a przepraszam, cep na mlotek bym zamienil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
„haka to owow ale kompromitacja" Wytłumaczy mi ktoś, co to zmienia? xxx tego nie:( ale mogę ci wytłumaczyć jak dojechać do fajnych bunkrów w okolicy Otwocka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ranya wole te na wale pomorskim choc to nie byla zadna rewelacja i bardziej na naturalnym uksztaltowaniu tereniu bazowali do miedzyrzeckiego rejonu umocnionego duuuzo im brakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okie dokie :classic_cool: i tak nie wiem o czym do mnie mówisz, więc przyjmuję tezę twą za właściwą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak byc ma puszystosc jest ogolnie znana wlasciwoscia :D choc niepokoje sie nieco, bo choc dumny jestem, ze sie podszywka dorobilem i to na czarno, to obawiam sie, ze mu sie znudzilo smuuutno mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
numero duo, jesteś dziś jakiś roztargniony 😠 najpierw piszesz, że już wszystko wiesz, później, że nie wiesz :( ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×