Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Falko3896297

Jak się przełamać !? POMOCY ..

Polecane posty

Hej, dziewczyny i/lub mężczyźni .. Poradźcie Mi .. jak mam się przełamać i wyjść z domu bez podkładu ? ;/ Malowałam się już w wieku 14 lat ...ale wtedy miałam ładną cerę, chociaż myślałam że jest inaczej. Teraz mam 20 lat i nie ruszam się z domu bez makijażu . Tzn. do sklepu , przy przyjaciółce chodzę bez podkładu .. Ale jakoś nie umiem wyjść na spacer do parku, wokół osiedla, DO SZKOŁY !? czy wejść do tramwaju ..bez "tapety" .. Mam problemy z trądzikiem , od jakiś 3 lat.. Mam trochę blizn.. plamki .. Kiedy mnie wysypie.. to nie ruszę się bez makijażu , ale np. teraz.. biorę znowu leki i akurat cera wygląda nieco lepiej .. ale nie umiem się przełamać i pomalować rzęs... uczesać włosów i wyjść..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cfjfj
rozumiem Cię...mam tak samo..a robisz pełny makijaż czy tylko sam podkład?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saefvcwafcsw
mam tak samo :o nie mogę wyjść bez dobrego make upu z domu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saefvcwafcsw
mam wrażenie że jakbym się pokazała bez, to by mnie nie poznali :D wiem że tak by nie było, bo nie noszę tapety, ale kurna no :D nie chcę wyjść bez, nie dam rady :p czuję się wtedy...naga xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cfjfj
ja tez się czuję naga bez makijażu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saefvcwafcsw
dodatkowo głupie jest to, że w makeupie wyglądam dobrze i uchodzę za atrakcyjną, a bez makijażu to tragedia :D no naprawdę, dwie różne osoby :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cfjfj
też zauważyłam,że makijaż bardzo zmienia,twarz jakoś szczuplej wygląda,oczy większe się wydają itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×