Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Piksonia

Wzgórek owłosiomy czy wygolony

Polecane posty

Gość Piksonia

Dziweczyny jaki wzgórek i cipcie lubią wasze chłopaki. Owsłosiony czy delkatnie przyciętyczy dokładnioe wygolony. Mój lubi wygolony z małą linią włosków w lini rowka ? Proszę o wasze typy i waszych chłopaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treleleeee
Fryzurka jest lepsza niz lysina. w okolicy warg i lechtaczki oczywiscie ze wzgledow praktycznych lepiej podgolic ale wloski na wzgorku musza byc cipka nie wyglada tak lyso. i szczerze to dla mnie fryzurka to jak duze jedrne piersi a cala wygolona to jak piersi rozmiar A- niby sa i podniecaja ale nie moze sie to rownac z podnieceniem na widok duzych, podobnie z wlosami. Dlatego plus dla was za dbanie o wyglad okolic bikini ale calkiem lyso to pojscie na latwizne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piksonia
Ja przyzwczaiłam się do dyskretnej linii czyli jak mówi mój chłopak wąskiego trawniczka . Owczem zgadzam się ,że okolice bikini powinny być dokładnie wygolone ze wzgledów higienicznych i wizualnych. Widok dziewczyny w stroju kapielowym z wystającymi właoskami wygląda przerażająco .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojak szfejk
ja lubie taki widok :) jakos mnie nie przeraza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekstra mix
mój facet lubi jak jest jakaś krótka fryzurka, ale zupełnie oddzielona od sromu. Zaznacza, że fryzurka ma być ozdobą a nie zasłoną czy maskowaniem detali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piksonia
Nigdy na wzgórku nie lubiłam bujnej fryzurki. Zresztą muszę przyznać ,że jak mam dokładnie przycieta to lepiej odczuiwam łechtaczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ----------01--
Piksonia, a masz włoski na wargach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia syfilityczka
wolę mieć bliznę po wrzodzie na wierzchu niż koper na łonie. tym bardziej na warach:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onpo30tce
lubie calkowicie naturalne owlosienie u kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×