Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tęskna

Jak poradzić sobie z tęsknotą

Polecane posty

Gość tęskna

Mąż wyjechał za granice do pracy zostałam sama z dwuletnim dzieckiem strasznie tęsknie nie wiem co mam robić przez całe dnie sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam sie na rzeczy
poszukaj sobie kochanka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teskna
za bardzo kocham męża żebym mogła to zrobić także dzięki za rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam sie na rzeczy
to piekne, ze kochasz swojego faceta, jakie romantyczne... ale on po miesiacu trzepania strusia zacznie szukac prawdziwego ruchania i na nic tu twoja romantyczna milosc, faceci to ruchacze, jak nie poruchaja dwa tygodnie to chodza z cieknacym kranem i musza go wlozyc gdzies. gdzie sie tylko da. Pakuj kochanie walizki i smigaj do swojego ruchacza bo on napewno dlugo nie wytrzyma i jakas inna romantyczna cipka zrobi z niego swojego osobistego ruchacza a wtedy nawet twoja wielka milosc nic nie pomoze :-) chcialas obiektywnej rady-to masz! i nie dziekuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam bylem swiadkiem jak gosciu
30 pare lat, on na wyjezdzie, w domciu w Polsce zonka, wyksztalcona, mloda i ladna a on po paru browarach na imprezie w hotelu i dwoch miesiacach walenia konia obracal taka stara lampucere okolo 50, brzydka i zapijaczona babe z ktora nawet nie mogl sie dogadac bo nie znala polskiego. Na drugi dzien zaprzeczal ze cos robil a jak przyjechala zoncia to stal sie kochanym mezulkiem jakich trudno znalezc. Ta baba to byl taki kaszalot, niedomyta, zapijaczona, smierdzaca tytoniem alkoholiczka z przeszloscia a ona zachowywal sie jakby ona byla ksiezniczka, calowal ja romantycznie w reke, tanczyl szarmancko i lecial w sline, tanczyl tylko wolne i obmacywakj ja gdzie tylko mozna bylo, nawet reka byla kilka razy w jej majtkach a my siedzielismy i mielismy niezla zabawe, he, he. Jednak jej alfons dal jej w pysk i zagnal do domu takze nasz kolega chyba nie zamoczyl chociaz napewno do tego dazyl tylko mial pecha bo fagas tego pazsczura za malo wypil i niestety obudzil sie i zrobil niezla zadyme. Teraz jest wspanialym mezulkiem i krytukuje inne zwiazki bez najmniejszych skrupolow, az mi sie rzygac chce jak to slysze, HIPOKRYTA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teskna
ale gadacie bzdury nie wieże w to że każdy facet jak tylko wyjedzie to nie może powstrzymać od seksu. Nie wieże w to żeby mój mąż miał mnie zdradzić, myślę ze mnie kocha i ufam mu. A po drugie wątpię żeby bo jedenastu godzinach pracy chciało mu się jeszcze szukać jakiś bab

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam sie na rzeczy
moze i lepiej, ze nie wierzysz w to co ludzie pisza i masz tak niezlomna wiare w swojego ruchacza :-) he, he. powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×