Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zalamana 30+

Biust

Polecane posty

Gość Zalamana 30+

Nie jestem w stanie zwiazac sie z mezczyzna, bo nie akceptuje swoich piersi. Zawsze mialam kompleks na ich punkcie. Gdy bylam nastolatka, ze sa za duze...a bylam lekko przy kosci. Potem chudlam, grublam wiec pojawily sie rozstepy I lekko obwisly. Ponad rok temu postanowilam poprawic ich londynie na silowni. Efekt jest tragiczny! Stracilam tluszcz, bo jak wiadomo piersi skladaja sie glownie z thanki tluszczowej...no i zostala skora. Sa jeszcze bardziej obwisle a ja zalamana. Mam 35 lat I nie mam nawet jeszcze dzieci, a co bedzie po dzieciach? Nie jestem w stanie przemoc sie, zeby sie rozebrac przed mezczyzna wiec zawsze cos wymysla I koncze zwiazek, bo wiadomo jacy faceci potrafia byc okrotni, wsmiac, osmieszyc....bo naogladali sie sterczacego silikonu w TV I tego chca od kobiet Jestem zalamana! Co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idź do klasztoru
tam jest miejsce dla głupich bab.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rerrtrtttty
malo kto ma idealny biust, poza tym piersi skladaja sie nie tylko z tluszczu ale z gruczolow, ktorych wielkosc jest dziedziczna i nie zalezy od wagi (chyba ze ktos ma anoreksje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macie dzisiaj szczęście.....00
niech nie pokazuje obiad zaraz bede jadl:) ale pewnie juz do kolan wisza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolomolo
Cycek nie kutas - nie musi stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość internetowy poeta
piszesz, ze mezczyzni sa straszni i potrafia wysmiac ?? laski potrafia wysmiac male czlonka rownie bezczelnie. (I zeby nie bylo zaraz ze to ktos mnie wysmial.) Wystarczy poczytac to ideiotyczne forum od casu do czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×