Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiśniowa51

Sekrety chirurgii

Polecane posty

Gość oglądałam wczoraj
jakby pokazywali zwykle kobiety, którym nieco oklapł biust po urodzeniu dziecka czy starsze panie i liftingi twarzy, kto by to oglądał? Erwin to jakiś wariat, albo się zgrywał po prostu, choć miał takie ruchy nerwowe, ze chyba jednak nie udawał. dziewczynie od płaskiego tyłka w dupie się chyba poprzewracało. Ona z Lublina, tak? dla mnie ohydny był gej i jeszcze ta para od hiszpana, on totalnie obleśny, taki macant, ona niewyżyta idiotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ta od hiszpana
ładny ten nowy biust miała! Wcale nie widziałam szwów, równiutkie, nie wyglądały na bardzo sztuczne tylko jak dla mnie to za szeroko rozstawione. A co z dziewczyną od pomniejszonych piersi?? Jakoś jej nie ma ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he wierzyć mi się nie chce, że ludziska tacy naiwni jesteście. Trzeba robić tragedię z tego, że piersi czy coś innego opadło i robić z tego dramat życiowy, bo inaczej nie wzieliby ich do programu. To się ma sprzedaż, a wiadomo jacy są ludzie, lubią tanią sensację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JuzPoOperacji...
Ta od hiszpana miala swoje piersi szeroko rozstawione dlatego po operacji też miała je tak ulozone. Erwin wg mnie jest podstawiony. Słuchajcie ogólnie to powiem Wam że nie wiem ile SZCZYTA jest w SZCZYTU w tym co pokazuja w tv, byłam u niego na konsultacji i jest innym człowiem niż pokazali w tv :O no ale to jakas reklama dla niego wiec chce wypaść jak najlepiej. Konsultacji z nim nie wspominam najlepiej. Zreszta nie tylko ja mam takie odczucia, udzielam się na jednym z forum o operacjach i tam tez nie ma najlepszej opini. Oczywiscie zeby nie bylo jestem normalna dziewczyną,nie pokroju Erwina haha ;) tak więc wina nie leżala po mojej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JuzPoOperacji...
* przepraszam mialo być szczyta w szczycie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Księżniczka Celestia
Najbardziej żałosne są te baby co przychodzą z pokiereszowanymi pipami i ryczą jak jakieś histeryczki,łojeju,łojeju :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yaszczura
Hello. Czyżby nikt nie oglądał kolejnego odc.? Bardzo się cieszę, że jednak doszło do operacji u tego 28 latka bez ucha. Facet naprawdę zasługiwał na to. W zwiastunie na piątek pokazali dosłownie urywek jak to ciężko przebiega rekowalescencja pani Pauliny z Lublina. Po minie to wydawało mi się, że strasznie cierpi. Będę okrutna, ale "cierp ciało boś chciało".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkejjssii
z tymi implantami tyłka to jakaś masakra :O jak ona w tym samochodzie leżała i tydzien czasu bez siadania :D to w takim razie jak ona zrobi kupe/siku? Sorry hahaha za takie pytanie ale bardzo mnie to ciekawi ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t.j
Nie zgadzam się z dziewczyna która pisze, że Szczyt jest inny :) Brałam udział w Sekretach i powiem wam szczerze najlepiej wspominam prywatne rozmowy z Doktorem bez kamer, takie prywatne gadanie. On potrafi zagaić powiedzieć coś o sobie, podtrzymać rozmowę itp. To jest serio wspaniały lekarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mózgu im potrzeba
Najbardziej bezsensowna operacja to tych pośladków bo tyłek miała normalny. Była też taka dziewczyna co powiększała sobie biust i miała takiego brazylijskiego czy tam z innego kraju chłopaka i on jak pies niewyżyty ją obmacywał po tym wszystkim tragedia, no i ta z tym hiszpanem no bez przesady są jakieś granice. A co najbardziej mnie obrzydzilo to tak jak was ten obleśny ultra gay.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ten gej mówił
ostatnim razem, jak go pokazywali, b nie widziałam? cos obleśnego? napiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yaszczura
gej po operacji brzucha był zachwycony efektem. Z tego co pamiętam ślinił się na myśl o jak to nazwał intymnych spotkaniach, planował podbijać zachód i w ogóle miał zboczony wyraz twarzy, przynajmniej według mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny. Mam pytanie odnośnie tego programu czy któraś z was może zgłosiła się do edycji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam pytania do t.j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się zgłosić do tego programu bardzo mi na tym zależy :C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pacjentka szpitala w Polanicy
Pana doktora znam z Polanicy i Wam powiem jest to bardzo miły lekarz, a co do tych osób że sobie coś poprawiają to Wy ich nie rozumiecie. Sama urodziłam się z rozszczepem podniebienia i wargi przechodziłam kilka operacji w Polanicy Zdrój. Jak byście byli wyzywani na ulicy w nie odpowieni sposób to też byście się zdecydowali na zabieg. Niech każdy patrzy na siebie, a oni nikomu krzywdy nie robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej... a może wiecie jak schudnąć chociaż 10kg w 2 mce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli teraz powtórki lecą. Nie oglądałam tego wcześniej, ale z tego co piszecie wynika, że piszecie o tych ludziach którzy byli akurat dzisiaj. Podbijam to bo ciekawy temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem wam, że w kompleksy można wpaść oglądając ten program. Dzisiaj była ta dziewczyna, która chciała piersi zmniejszyć i podnieść, a moim zdaniem wyglądała dobrze, była szczupła i wcale nie miała tych piersi takich złych, ja jestem grubsza, piersi mam większe od niej i bardziej obwisłe a i tak uważam, że są ok. A tu jeszcze Szczyt stwierdził, że "rzeczywiście trzeba by podnieść".. Ludzie, czy ja zwariowałam i jestem super niedbaluchem, czy dzisiaj takie czasy, że wszystko, każdą część ciała trzeba mieć pod aktualnie obowiązujący kształt i wymiar, nie ma miejsca na indywidualne gusta i upodobania, nie ma tolerancji dla drobnych niedoskonałości? To jakieś wariactwo.. Może mam dziwny gust, ale lubię naturalność, może to wynik tego, że musiałam zaakceptować to co mam, ale to raczej normalne, że duże piersi zawsze będą trochę obwisłe, jak ktoś ma naprawdę duże i naturalnie sterczące - szczerze mówiąc nigdy nie spotkałam się z takim zjawiskiem, nawet w tv - to pogratulować, ale jednak większe piersi zwykle są lekko oklapnięte i mnie się nawet taki lekki opad podoba, wygląda to naturalnie i kobieco. Uważam, że baba bez powodu narobiła histerii, musi mieć strasznie mało wiary w siebie, że ją taka pierdoła załamuje i urasta do rangi życiowego problemu.. Kiedyś ludzie akceptowali to jak wyglądają, pomijając skrajne przypadki, jak np. z tym niewykształceniem się jednego ucha - to zrozumiałe, że taką wadę chce się poprawiać, ale bo brzuch obwisł? bo piersi lekko opadające? no ludzie.. w jakich czasach my żyjemy.. Niedługo naturalność będzie na wyginięciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo dziewczyno z postu wyżej, rzadko spotykany rozsądek akceptacja i wiara w siebie, możesz przenosić góry z takim charakterem, nie piszę tego ironicznie tylko szczerze. Program jest super ale mam wrażenie, że w niektórych przypadkach chodzi bardziej o wyleczenie duszy i kompleksów bo wygląd który jest odbiegający od modelek/modeli jest do zaakceptowania, przecież każdy normalny człowiek ma jakieś wady. Są wady, które faktycznie wymagają operacji ale część "wad" jest przesadzona....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×