Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_poziomki_

Potrzebuje agd

Polecane posty

Witam Polećcie mi proszę sprzęt agd jakiej firmy, jaki model. A konkretnie : -zmywarka- tutaj raczej stawiam na boscha, ale nie wiem jaki model, zależy mi, żeby miała opcję pół wsadu i widoczny górny panel z pomiarem czasu. -płytę gazową -piekarnik - funkcję, na których mi zależy to termoobieg, rozmrażanie, chowane pokrętła Wszystko oczywiście fajnie jakby miało ładny, estetyczny wygląd i cena w miarę przystępna, choć nie minimalna :) Z góry dziękuję za wszelkie rady i sugestie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roladinia
właściwie sama sobie odpowiedziałaś tylko przejdz się do sklepu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherry.cherry
jeśli chodzi o sprzęt agd to ja mogę polecić Whirlpool. U mnie sprawdza się ten do zabudowy: płyta indukcyjna, piekarnik i mikrofala. Wszystko działa bez zarzutu, świetnie wygląda. Dodatkowo piekarnik wyposażony jest w technologię 6-ty zmysł dzięki czemu pieczenie w nim jest jeszcze prostsze. Koleżanka też ma w kuchni sprzęt Whirlpoola i ma podobne zdanie do mojego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak chcesz na lata to
popatrz na produkty takich marek jak: Smeg, Faber, Miele, Siemens, Bosch, AEG, Kuppersbusch, NEFF, De Dietrich, Brandt, Hoover, Liebherr, Sub-Zero, Gaggenau, GE, oraz droższe modele Gorenje, Electroluxów i Whirlpoolów. Unikaj: Candy, Indesit, Ariston, Mastercook, Beko, Amica, Haier, Samsung, LG, Zanussi, Whirlpool, Ikea/Whirlpool for Ikea, Elextrolux i innych, których ceny są zbyt piękne, żeby były realne w przypadku naprawdę solidnego sprzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak chcesz na lata to
Modeli ci nikt nie poleci, bo musisz je wybrać sama wg własnych potrzeb i gustu. Musisz się zapoznać z ofertą na str. internetowych każdej z marek i poczytać funkcje każdego modelu, wymiary, klasę energetyczną itd. Pamiętaj też, że modele się ciągle zmieniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dvdsdva
ostatnio tez potrzebowalam calego sprzetu agd po 4 miesiacach uzytkowania stwierdzam ze bardzo dobrze wybralam zmywarke Bosh 45 cm numer spv...., bodajze 48 decybeli - byla drozsza ale za to bardzo cicho chodzi i pieknie myje piekarnik mam Electrolux - ma wszystkie funkcje o ktorych piszesz, jako jedyne, poza Amica, ma chowane pokretla, mam model z potrojna szyba - przy malych biegajacych dzieciach bardzo sie przydaje z plyty gazowej zrezygnowalam ze wzgledu na opalone garnki i pelno tluszczu na wszystkim na rzecz plyty indukcyjnej - mimo zlych opini jestem bardzo zadowolona, woda sie szybciej gotuje, mam caly czas czysto w kuchni, plyta Electrolux - bardzo dobrze utrzymac na niej czystosc te wszystkie rzeczy z cala pewnoscia polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaha! Po 4 miesiącach dobrze
działają?! No cooo tyyyy powiesz??? :D Poczekaj jak dasz radę dociągnąć do 10 lat albo do momentu wygaśnięcia gwarancji... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania 78455
To chyba mało realne,rzadko który sprzęt AGD wytrzymuje dłużej niż poza okres 5 letniej gwarancji,wiem to z własnego doświadczenia. Nie mniej jednak o każdy z nich należy dbać,szanować. Pamiętajmy o dobrych środkach czystości,które znajdziecie na tych aukcjach http://allegro.pl/Shop.php/Show?category=123&id=25278819

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania, no jak kupujesz
tanioche to faktycznie ci nic nie wytrzymalo dluzej niz 5 lat :o i srodki czytosci nic tu nie pomoga jak sie kupuje gorna polke to nie trzeba nawet specjalnie czyscic i wszystko bedzie sprawne nawet po 30 latach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elll
No, ja przyznam, że od dłuższego już czasu szukam dla siebie zmywarki, ale wszystkie które mnie interesują są jednak dość drogie. Jakiś czas temu kupiłam sobie pralkę LG (zobaczcie sami: http://www.niezawodnepralki.pl/pralki-dla-rodziny/ )i chyba przekonam się też do innego sprzętu tej marki, bo już sporo dobrego o nim słyszałam, a pralka chodzi jak marzenie. Moja koleżanka ma ich piekarnik i mówi, że nie zamieniłaby go na żaden inny. Może warto sprobować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość georgina87
fajne piekarniki mają teraz na media expert ;) zamówiłam sobie wczoraj BEKO BIR35400XMS , dobra cena i ogólnie warty polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×