Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość agnieslilka33

Garnki na prezent slubny

Polecane posty

Gość gewra
Jestem zdania,że jest to dobry pomysł. Młodzi ludzie bardzo często oszczędzają i tak naprawdę to zdarza się,że kupują sobie tanie wyposażenie . W porządne garnki warto jest zainwestować z wygody oraz oszczędności tak wiec jestem pewna,że na pewno powinni docenić taki prezent. Porządne garnki ma w ofercie na przykład Tefal. Obecnie mam ich komplet i jestem z nich niesamowicie zadowolona. Długo szukałam i czytałam zanim sie na nie zdecyowałam. W necie sobie je chwalili i obecnie widzę czemu.Garnki są praktyczne, nic sie do nich nie przykleja tak więc bardzo łatwo można je doczyścić. Mają grube dno tak więc dobrze trzymają ciepło oraz można gotować na małym palniku. Mają również 10 lat gwarancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aminatta
Zgadzam się z wypowiedzią wyżej. Sama mam już jakiś czas zestaw garnków Tefal (linia Duetto) i sprawdzają się bardzo dobrze, w związku z tym, nie widzę sensu, dla którego miałabym wydawać parę tysięcy na garnki, które pewnie posłużą mi dokładnie tyle samo:) Ja jestem zadowolona i uważam, że to fajny prezent ślubny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadzina
Też przeglądałam garnki tefala, bo ostatnio dużo ich reklam się pojawia. Były co prawda inne tefal uno czy jakoś tak, ale pisali, że mają miarkę. I wcale nie sądzę, że to kiepski prezent. Wręcz przeciwnie skoro parze młodej się przyda do nowego to czemu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiedziałam, że tefal ma też garnki. Muszę zapoznać się z ich ofertą w takim razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
royaltyline.pl - Jedne z lepszych garnków jakie widziałem. Polecam je wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AśkaAśka
Garnki jak najbardziej na prezent się nadają. Ja swojej siostrze sprezentowałam bardzo fajny komplet garnków ze stali nierdzewnej: http://sklep.dajar.pl/komplet-garnkow-toronto-18-elementowy-ambition Jak szukacie coś fajnego na prezent to w ogóle warto zajrzeć do tego sklepu. Mają bardzo duży asortyment do domu i ogrodu: http://sklep.dajar.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mogę polecić garnki od firmy Tanake, są na prawdę bardzo dobre, świetnie wykonane i fajnie się w nich gotuje. Są porządne, ciężkie tak jak powinny :) ja mam od kilku lat i sobie chwalę www.tanake.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tefalek
Jeśli nie chcesz, żeby Państwo młodzi Cię znienawidzili, mówiąc wprost, to kup im produkty Tefala. Ich garnki z pewnością przypadną do gustu młodym i będą z nich zadowoleni.. reszta nie przeczę, jest też dobra, ma lepsze czy gorsze modele, ale tutaj masz pewność, że cokolwiek nie wybierzesz, na pewno będzie dobre :) Na ich stronie http://www.tefal.pl/Garnki-i-Patelnie/c/cookware%2B%26%2Bkitchenware sobie wybierz dany model, poczytaj o nim i kupuj gdziekolwiek. Ja mam ich całe linie produktowe i jestem jak najbardziej zadowolonym użytkownikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zerknij do dajara właśnie tam są ładne zestawy ambition. Na prezent ślubny taki większy zestaw bardzo dobry jest, wiadomo, że to sie przyda młodym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcesz żeby młodzi byli zadowoleni to po prostu zapytaj o to co by chcieli dostać na prezent. Wiadomo najłatwiej jest podarować pieniadze, ale jak kupisz coś przadnego to będa cie wspominać latami:-) Moim zdaniem najlepsze sa garnki Gerlacha-w końcu to firma z tradycja i bubli na rynek nie wypuszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E tam, nie znam tej firmy. Ja wolę kupować coś znanego i z tradycja. Kupiłam w końcu z Gerlacha bo to firma znana, lubiana a przede wszystkim polecana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pokazie Welmax widziałam rewelacyjne garnki, jakby mi przyszło na prezent ślubny komuś kupować te byłyby z pewnością idealne www.welmax.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Garnki to dobry pomysł na prezent dla każdej pary młodych. Oczywiście nie takie z bazaru tylko takie porzadne, typu Gerlach, które maja tradycje i dobre wykonanie. Młodzi beda długie lata z nich korzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bardzo fajny prezent. Sama takie dostałam i już kilka lat z powodzeniem korzystam. Najważniejsze-potrawy dobrze smakuja, nie przypalaja sie a garnki bardzo łatwo utrzymać w czystości. Czasami lepiej kupić taki porzadny prezent, niz dać pieniadze a młodzi nie spożytkuja ich na to co im naprawde potrzebne. Mam takich młodych w rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też postawiłam na "praktyczny" prezent - elegancką pościel z wyhaftowanym monogramem, coś takiego http://www.monogramy.com.pl :) Nowożeńcom się bardzo spodobało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

garnki na ślub... no nie wiem... ale jak już ktoś sobie zażyczy, to niech będą jakieś nowoczesne, wytrzymałe... jakiś zestaw garnków ze stali nierdzewnej albo cos takiego 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.04.2020 o 05:42, lenkamilenka napisał:

garnki na ślub... no nie wiem... ale jak już ktoś sobie zażyczy, to niech będą jakieś nowoczesne, wytrzymałe... jakiś zestaw garnków ze stali nierdzewnej albo cos takiego 🙂

Ta, też myślę, że zestaw garnków ze stali nierdzewnej będzie dobry. Chyba najlepszą stal produkują niemcy, mam na myśli firmę Zwilling z Solingen 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×