Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ulegla_Majka

uleglosc i seks z nieznajomym

Polecane posty

Gość Ulegla_Majka

Witam. Jestem w seksie bardzo ulegla i wynajduje ciagle nowe motywy ponizenia. Nie mam stalego partnera. Ostatnio kiedy wracalam wieczorem z pracy zauwazylam bezdomnego mezczyzne na lawce. Zaproponowalam mu seks, zrobilismy to w moim samochodzie. Czulam duze ponizenie robiac to z smierdzacym zulem. Boje sie teraz ze moge miec HIV ale dalej ciagnie mnie do takich przygod...czy to choroba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gargamela czlopnek
sciema jak ta lala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulegla_Majka
Mowie prawde, jeden jedyny raz tak mi sie zdarzylo...Zwykle zadowalam sie elementami BDSM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia... i tyle!
majka jak sie boisz to idż se na test do pkd. pracują tam spoko ludzie. nie ważne czy jestes ubezpieczona czy nie. wszystko jest anonimowo. najpierw wypełniasz rózową ankietę. gdzie podajesz bardzo ogólne info. dostajesz numer i w gabinecie mówisz już o bardzo intymnych sprawach. ale nie musisz się niczego krępować bo tam nic nikogo nie dziwi. określają ci ryzyko nosicielstwa. idziesz na pobranie krwi z ramienia i po 3 dniach masz wynik. okazujesz nr i w gabinecie lekarz ci wszystko tłumaczy. mój wyszedł negatywny. a było trochę nerwów... warto rozwiać wątpliwości zamiast się zamartwiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia... i tyle!
a okienko serologiczne to bodaj 3 miesiące od ryzykownego kontaktu. w każdym razie mimo, ze to raczej prowo. wiesz co i jak. btw choć małe ryzyko istnieje. bardziej bałabym sie na twoim miejscu wszy, świerzbu czy innej o chydy bo tu prawdopodobieństwo 9/10:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia..
kto mi tu posta korekcyjnego usunął??:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delikatny666
oczywiscie spuszcze sie do oka i powiem źebys sie myła idź tak do pracy jesli to zrobisz bedziesz uległa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×