Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość amamanndaaa foxxxxx

Jak czesto kupujecie ubrania dla dzieci i w jakich sklepach?

Polecane posty

Gość gość
ja byłam i muszę przyznać, że ubranka mają super a ceny bardzo korzystne, pewnie dlatego, ze trwa wyprzedaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dosyć często bo zdarza się parę razy w tyg wejść po pracy do sklepu i kupić chociażby koszulkę albo czapkę ,któremuś z dzieci i tak kupuje w Reserved ,H&M ,C&A , bardzo lubię sportowe sklepy i kupuje młodemu sportowe buty ma ich bardzo dużo ,dresy aby miał na rower do piaskownicy rzadko w Smyku ,do niedawna w 5-10-15 bo miałam praktycznie obok domu ale zlikwidowali ,kupuje w Tesco na sali teraz w ciągu dwóch dni kupiłam młodszemu 6 koszulek ,starszemu dwie bo fajne przeceny a koszulki fajne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam reserved kids. chyba od rozmiaru 92

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź na targ i kupisz tez fajne rzeczy jak sie trafi to super i takie same jak w sklepie a duzo tansze. Ja kupuje u rumunów i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obecnie na stronie internetowej C&A są fajne przeceny, już dużo rzeczy nakupiłam, tylko trzeba tam codziennie zaglądać bo ciągle dodają coś nowego, na przykład raz były spodnie dresowe z hello kitty przecenione z 59,90 na 7,90, śmieszna cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w smyku, bo nie mam czasu na lazenie po sklepach. Chodze tak co 6 tygodni, bo mlody intensywnie rosnie i kupuje 5pack body, 3pack pajacow i ewentualnie jakies polspiochy/spodnie dresowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kansa
ja zajrzałam wczoraj do DPAM i kupiłam dwie bluzeczki dla córci i kaftanik, śpioszki i body dla chrześniaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a drogo tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
córka nastolatka w sieciówkach kupujemy praktycznie co miesiąc, czasami dwa miesiące nic a później kilka sztuk. Syn ma ubrania po rodzinie i znajomych, co roku na wyprzedaży w 5-10-15, Coccodrillo i Wójciku kupimy kilka wyjściowych ubrań. Uważam że ubierając dziecko w ubrania używane jest ekologicznie, tak samo było z córką dopóki nie zaczęła ubierać się "modnie", z resztą zdarza się do dziś nosić ubrania po kimś, zwłaszcza jak są dobrej jakości i nie zniszczyły się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kansa
Nie jest drogo, szczególnie, że teraz mają wyprzedaż. Poszczególnych cen nie pamiętam ale nie przekroczyłam 90 zł za wszystko. Zgadzam się z przedmówczynią jeżeli chodzi o ubrania używane, Dzieci tak szybko rosną, że w niektórych ubraniach zdążą pochodzić tylko raz czy dwa. Takie ubrania są praktycznie jak nowe i warto je przekazywać dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palla
to muszę się chyba wybrać do tego DPAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leexi
byłam z ciekawości i faktycznie mają bardzo ładne te ubranka a ceny bardzo korzystne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to znaczy korzystne ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leexi
no takie jak w 5-10-15 tylko jakość ubrań lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja lubię 5 10 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale się cieszę, że weszłam na to forum, nie wiedziałam, że DPAM jest już w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co Wy widzicie w tych ubrankach DPAM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Likwidacja sklepu. Superziak. niskie ceny. Polecam www.sklep.dziamdziak.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuję w sieciówkach: c&a smyk H&M 5-10-15 ( tu tylko na wyprzedaży, bo uważam, że jakość do ceny nie idą w parze) buty: ecco, timberland, Bartek, trampki H&M średnio nowy zestaw co 4-6 miesięcy tak jak maluch wyrasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do tych co kupują w lumpeksach: nie neguję, bo sama kupowałam jak maluszek był niemowlakiem, ale odkąd mniej wiecej skonczył 8 miesięcy przestałam z prostej przyczyny - w tym wieku już niec fajnego w lumpeksie nie kupisz, dziecko juz niszczy ciuszki, a poza tym w sieciówkach mozna kupiś sliczne, nowe, modne ubranka w niedużej cenie. Nie wiem jak u was ale u nas w lumpeksach byle t-shirt kosztuje kilkanaście zł, z tyle kupie np. w c&a nóweczke. Nie jestem fanką ubrań typu nike, adidas itp. uważam, że to obciach w to ubierać dziecko, bo większośc szuka takich ciuszków w lumpeksach i wiadomo, że to używane szmaty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazenon
Głównie przez internet np. tutaj - http://www.kolorowemarzenia.pl/ Kupuję raz na dwa miesiące, tak średnio. Głównie czekam na dobre okazje, niczego nie kupuję pochopnie i przynajmniej jak na razie, całkiem nieźle mi to wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuje duzo w lupeksach mimo wysokich zarobkow. co z tego, ze w takiej samej cenie mige kupic nowe, skoro te nowe tanie maja beznadziejna jakosc, a na drogie szkoda mi pieniedzy - dziecko za chwile wyrosnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy nie kupilam niczego w lumpie, mnie takie "sklepy" obrzydzaja, ale nie mam nic do osob, ktore tam kupują ja dla dziecka kupuje w:Reporter Young, Reserved Kids

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez Reserved Kids, Gap i Next, niektore rzeczy jak mi sie podobaja i sa dobre gatunkowo z nieznanych firm, typu majtki, skarpety, bluzy, spodnie, kurtki z w/w buty Bartka, Pumy lub Nike

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na razie moje dziecko jest jeszcze małe.. jak często będę kupowała? Na pewno gdy będzie wyrastało, gdy trzeba będzie coś kupić.. do tego, jak coś upoluję, co mi się spodoba, to pewnie też kupię. Zakupy robię na allegro lub w upatrzonych ciuchlandach.. wybieram takie firmy jak: H&M, George, Next, Cool Club, Cocodrilo, C&A, Early Deays. Spróbuj na allegro.. owszem, czasem można nie trafić z rozmiarem itp.. ale ogólnie jest ok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 10 15 to szajs, raz tam kupilam kilka ubran za jednym razem i PORAŻKA!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w drogich sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w DPAM jest nowa kolekcja ubranek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak w tym wieku kupowałam dziecią ciuchy w ciucholandach. Można kupić super zadbane rzeczy, firmowe i to za grosze. Bo w tym wieku dzieci szybko rosną więc z doświadczenia mojej siostry która kupowała nowe rzeczy córce, a ona w połowie nie chodziła bo po prostu zdąrzyła wyrosnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×