Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jeszcze żona 12321

Jak przebiega sprawa o separację?

Polecane posty

Gość jeszcze żona 12321

W przyszłym tygodniu mam sprawę o separację,bez orzekania o winie. Pozew wniosłam ja.Mąż wyprowadził sie rok temu i od tamtej pory nasze kontakty dotyczą tylko dzieci. Trochę sie denerwuję,bo nigdy nie byłam na żadnej sprawie sądowej. Czy moze ktos mi pomóc i napisać jak przebiega taka sprawa, jakie pytania zadaje sędzia? I czy sprawa się odbędzie w momencie nieusprawiedliwionej nieobecności mojego męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam.szczerze
jezeli wnioskowalas o to aby sprawa odbyla sie nawet pod nieobecnosc meza to rozprawa sie moze odbyc bez jego obecnosci, zalezy od sedziny ja o to wnioskowalam, separacja z winy meza 2 lata temu na poczatku najlepiej w 1 zdaniu opowiedziec dlaczego wnioslas o separacje (z tym 1 zdaniem to zart, ale jak ja chcialam opowiedziec od poczatku jak bylo to zostalam poczona aby opowiedziec tylko wydarzenia z ostatniej chwili, albo najistotniejsze, oczywiscie krotko i zwiezle aby nie nudzic sadu ;) pytania jakie mialam, standard ostatni sex czy cos czuje do meza czy widze szanse na pojednanie pozniej pytania odnosnie dzieci najlepiej od razu ustalic widzenia, napisz sobie na kartce jak to widzisz bo na rozprawie mozesz zapomniec ogolnie calosc trwala 20 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×