Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basia z małopolski

Byłam w 3 miejscach na rozmowie o pracę. Ciekawa jestem co z tego wyjdzie

Polecane posty

Ubrałam się w obścisłe ciuszki, mini spódniczkę i w koszulkę do pępka. Mam 43 lata. Pracowałam całe życie jako sprzątaczka, mam 3 grupę inwalidzką. Teraz pracowałam w piekarni przy dekoracji ciastek itp. Ale jednak było zbyt ciężko, ciągłe poganianie, itp. Więc zrezygnowałam, rozmawiałam z właścicielem piekarni. Założyłam nogę na nogę i mówię mu że jest mi ciężko, że mam grupę inwalidzką od urodzenia, że mam lekkie porażenie prawostronne. On obiecał mi że naradzi się ze wspólnikami i poszukają mi lżejszej pracy. Później byłam w hotelu, starałam się o posade sprzątaczki czy tam pokojowej ale pani menadżer powiedziała mi że muszę dwa dni popracować za darmo. Więc uciekłam, teraz wracając do moich miejsc pracy. Był to szpital, fabryka i urząd skarbowy gdzie poszukują sprzątaczki. Ubrałam się w te ciuszki bo tam same chłopy ze mną rozmawiały a wiadomo każdy chłop głupi, jak chce każda kobieta może go zbajerować i mówię mu że jestem bez środków do życia, płaczę że nie mam sobie nawet za co jedzenia kupić i każdy obiecuje mi że do mnie zadzwoni. Poza tym teraz będę tam ciągle wydzwaniać i chodzić osobiście, jeden z tych szefów(prawie 60 lat) patrzył na mnie łakomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tdfhzhchncn
znając życie to nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×