Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basia z małopolski

Koleżanka mnie unika!!!

Polecane posty

Otóż to nie jest jakaś tam bliska koleżanka - Byłyśmy koleżankami z sali (w tym samym dniu rodziłyśmy ponad 20 lat temu) - Potem rozpoznałam ją jak ona swoje dziecko odprowadzała do szkoły (nasze dzieci chodziły do innych klas) ale też czasem zamieniłyśmy jakieś tam pare zdań. Teraz spotkałam się z nią znowu jak starałyśmy się o pracę sprzątaczki w szkole. Żadna z nas nie została przyjęta. Ona pracowała na produkcji papierosów, później w biurze przed 15 lat, miała własną działalność, była przedstawicielem handlowym pare lat, miała roboty publiczne w przedszkole, pracowała jeszcze w jakiejś innej produkcji. Ona nie została przyjęta z powodu braku doświadczenia, ja z powodu braku miejsc. I tak wykonałyśmy pare telefonów do siebie. I ona mnie nie zaprosiła nigdy na kawe. Więc sama zaproponowałam jej że przyjdę do niej na kawe. Pierwszy raz przychodze o 11 Drugi raz idę o 7:30 Trzeci raz o 8:00 I ona udaje że nie ma jej w domu, dzwoniłam do niej na komórkę to jej telefon dzwonił. Słyszałam przez drzwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsssssssssss
wal w drzwi do skutku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abrakadabrada
Może za bardzo się narzucasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abrakadabrada
No tak,rozumien,że chcesz miło spędzić czas,ale może zaproś ją chociaż raz do siebie,albo umówcie się na mieście.Nie zrozum mnie źle,ale to wygląda tak,że się narzucasz.Ona cie do siebie nie zapraszaa.Te godziny odwiedzin też są raczej wczesne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abrakadabrada
miało być nie zapraszała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×