Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PrzemeeeK

Zakochała się we mnie prostytutka

Polecane posty

Gość PrzemeeeK

Witam ! Mam mały problem ost.byłem w agencji towarzyskiej i korzystałem z usług jednej prostytutki na koniec chciała mój numer telefonu więc jej dałem bo byłem pijany i teraz wydzwania do mnie mówiąc że się we mnie zakochała i chce uciecz tej agencji i zamieszkać ze mną co mam robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda blue
zmienić numer .... i agencje ..... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahalogjams
jak to co ? zamieszkaj z nia, bedziesz mial zdrowe jebanie, a o drutach nie wspomne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzemeeeK
Najgorsze jest to, że przyczepił się do mnie jeden menel spod śmietnika. Wyznał mi miłość. Powiedział, że jest gejem i strasznie go kręcę. Chce zamieszkać ze mną, ma taką metę w kanale ciepłowniczym a latem moglibyśmy zamieszkać na działkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzemeeeK
Seksowny był ten zul. Jego jądra cuchnęły zgnilizną, ale i tak mnie podniecały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dasz? dasz?
mozesz, teraz do niego iść i zapytać czy nie zna maila do numero duo? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczony przez życie
A chociaż ładna była i znała się na robocie? jesli tak, przygarnij ją, bedziesz miał super seks za darmo (a raczej za połowę twojego wynagrodzenia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limes_limes
doświadczony przez życie Od dzisiaj jestem Twoim FANEM!!! :D Twój tekst zwalił mnie z nóg. :) Wpadełem pod biurko ... "będziesz miał super seks za darmo (a raczej za połowę twojego wynagrodzenia)." Dodam tylko że istnieje prawdopodobieństwo, że nie będziesz mieć seksu wcale za połowę Twojego wynagrodzenia. Większość z nas tak ma. Aaaa już tak całkiem serio. Znam jedną dziewczynę, która wyszła za klienta. Są teraz bardzo udaną parą, bo ona wybrała ten zawód "na chwilkę" bo bardzo lubiła taka gimnastykę. FACET ma raj już tu na ziemi. A dziewczyna poza lodami robiła świetne wypieki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzemeeeK
Ty koles z mojego nicku widzę jaja sobie robisz :) a przyznam że jest bardzo fajna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia....i134
Najgorsze jest to, że przyczepił się do mnie jeden menel spod śmietnika. Wyznał mi miłość. Powiedział, że jest gejem i strasznie go kręcę. Chce zamieszkać ze mną, ma taką metę w kanale ciepłowniczym a latem moglibyśmy zamieszkać na działkach. hahahah! dobre!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia....i134
no dobra ktos musi ci to powiedzieć wprost... frajera wyczuła!:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onakkkkk
Daj emaila to porozmawiamy o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzemeeeK
Może numer telefonu ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzemeeeK
dodam jeszcze , że wylizałem tej prostytutce cipkę ze spermy innych klientów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×