Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Katastrofaaa ..

Pomoże ktoś ? Jestem zmęczony i załamany .

Polecane posty

Gość Katastrofaaa ..

Witam . Mam problem z dziewczyną . Postaram się to streśćić . 'Krecimy' od 6 miesięcy , mamy po 15/16 lat . Zakochałem się w niej i ona o tym wie . Kiedyś mówiłem jej to często (to nie 1 miłość) a teraz mówię to w bardzo ciepłych sytuacjach , żeby te słowa miały wartość. Jestem bardzo zakochany nie wyobrażam sobie życia bez niej . Ale problem tkwi w tym , że ona nie jest dojrzała emocjonalnie ... Widzimy się tylko w szkole , na kilku przerwach gadamy ,ale i to jak się narzucam lekko bo ona zawsze z koleżankami .. Ciągle piszę do niej od prawie 2tygodni , że chce się spotakć z nią i wgl po szkole. A ona odpisuje mi , że nie chce takich spotkań i wgl . Czasem też ze sobą rozmawiamy przez tel , tzn. teraz to tylko jak się pokłócimy i ona mnie przeprasza . Bo tak jak zawsze pytam czy pogadamy to jest wymówka . Często mi trochę docina , ma mi bardzo za złe że jestem zazrosny i wgl .. Dręczy mnie pytanie. Dlaczego ja to musze znosić , za co mnie tak traktuje ? A więc chciałbym rady , czy trzeba to ciągnać dalej czy zrezygnować .. Aczkolwiek to bardzo mocne uczucie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×