Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hannulka

Lider Design - naczynia

Polecane posty

Gość Hannulka

Witam.. znalazłam ten sklep i mi sie spodobały niektóre produkty ale nie wiem jakiej jakości są a bym musiała zamowić przez internet wiec jakbyście mogły to wypowiedzcie się na ich temat ( o ile ktoś kupował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupowałam i nadal to robię mogę tylko zachęcić bo warto. Ode mnie złego słowa o nich nie usłyszysz. Jeśli chodzi o jakość to nigdy nie zdarzyło mi się aby coś co mi przesłali było złej jakości. Polecam Mają same firmowe produkty i bardzo ekskluzywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciuwka :)
A ja mam takie pytanko czy warto zamówić ten toster Bugatii? wygląda świetnie ale czy jest dobry? Zależy mi też na walorach użytkowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówisz o modelu Volo? Sprawiłam sobie z kryształów, elegancki. Zdecydowanie cena idzie w parze z jakością. Warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciuwka
Dzięki za radę sprawiłam sobie taki. Miałaś rację jest niesamowity. Przy okazji też kupiłam wyciskarkę do soku, doskonale się z nim komponuje. Po prostu super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie natknęłam się na ten sklep. Mają ciekawe promocje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli już chodzi o te promocje, zaparzacz do herbaty ktoś kupował? 350 zł kosztuje. Dosyć ekskluzywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 09876
Generalnie w tym sklepie to sprzedają same luksusowe naczynia i inne akcesoria. Ceny są wysokie. Jeśli kogoś stać, to na pewno sięgnie, bo producenci i ich jakość kuszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talerzem w sciane
naczyn mam trzy stara tace na chleb, wyszczerbiony kubek i talerzk jak sie w****ie - latajacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×