Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy jest tu ktoś kto się zna

Nie dostałam wynagrodzenia :( - szukam kogoś kto zna się na prawie pracy!

Polecane posty

Gość czy jest tu ktoś kto się zna

jest tu ktoś taki?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy jest tu ktoś kto się zna
to nie takie proste:( zna się ktoś i doradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No ale podaj wiecej
szczegolow. Jaka umowa, jaka praca itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy jest tu ktoś kto się zna
umowa o pracę, nie dostałam dwóch ostatnich wypłat, czekałam 3 m-ce aż się wkurzyłam i zgłosiła do pipu, dziś gadałam z pipowcem, powiedział, żę pracodawca twierdzi, że wypłącił mi wynagrodzenie za grudzień:( przyznał się tylko do niewypłąconego wynagrodzenia za styczeń:( kase zawsze dostawałam do ręki, ale nigdy jak rok tam pracowałam to nie dostałam listy płąc do podpisania i tak właśnie tłumaczyl się pracodawca, żę wypłącił mi, ale nie podpisałam grudniowej listy płac bo nigdy wcześniej nie podpisywane były...poza tym miałam prawie cały rlop niewykorzystany to pracodawca twierdził, żę wykorzystałam go całego i nie będzie wiec mi pąłcił ekwiwalentu bo nie ma za co, jednak nie umiał pzredstawić dowodów na to, że wykorzystałam urlop:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak nic nie podpisałaś
to pracodawca nie ma jak udowodnić że dostałąś kasę. I w ogole dlaczego do ręki a nie na konto? Jak nie wypłaci to kieruj rzecz do sądu pracy, prawdopodobnie wygrasz, zwlaszcza jak inni pracownicy mieli podobną sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idziesz do
sądu pracy. składasz podanie mówisz co i jak oni ci pomogą,powiedzą jakie dokumenty dostarczyć. Koleżanka miała niewypłacone zaległe 2 wypłaty, sprawa w sądzie się odbyła poszło pismo do byłego pracodawcy że ma 2 tygodnie na wypłacenie zaległości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co się odwlecze to nie uciecze
Co się odwlecze to nie uciecze. Idz do sądu pracy - tam ci powiedzą co i jak i nie musisz wykładać pieniędzy. Wygraną sprawę masz murowaną, jednak dla bezpieczeństwa załatw sobie na wszelki wypadek świadków - bo może się zdarzyć że pracodawca jeśli taki nieuczciwy zmusi kogoś do poświadczenia nieprawdy. mało tego - przysługują ci odsetki za każdy dzień zwłoki. A jeszcze on pewnie zapłaci grzywnę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×