Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość biedraa

podwyzki w biedronce

Polecane posty

Gość biedraa

nie wiem czy ktos z was pracuje w biedronce, ale rzekomo od 1 kwietnia sa podwyzki. ja pracuje niespelna 5 miesiecy i mam 3/4 etatu. napisane jest, ze podwyzka po zatrudnieniu wynosi 2000 brutto dla calego etatu. czy obejmuje to tez 3/4 czy tylko dla calego etatu jest wylacznie ta podwyzka. w sensie czy z tych 2000 wylicza 3/4 i my tez dostaniemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basialakakalllll
biedraa może Ty mi odpowiesz jak to jest w Biedronce z czasem pracy , z dniami wolnymi? Chcialabym sie ubiegać o prace ale boje sie że będe musiala codziennie pracować tzw "świątek-piątek czy niedziela" Jak masz ustalony grafik? pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedraa
ja mam 3/4 wiec mam dosc duzo wolnego. zalezy ile godzin mi wcisna w miesiac. teraz mialam np w marcu az 8 dni przepracowanych bo nadrobilam godzinami z stycznia i lutego. a tak normalnie to nie jest zle. zmiany od 6.30 do 14.30 albo 14-22. lub miedzy zmiany. rzadko kiedy robie cale 12 godzinne niedziele, wrecz wgl rzadko bywam w pracy w niedziele. co do grafiku idzie sie odgadac. mozna sie wpisac "na liste zyczen" i biora to pod uwage. wiec jest ok. zdaza sie ze nawet 3 albo i 4 dni w tyg mam wolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wntqhlovhjoujgntj
To jest czynne calodobowo czy jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wntqhlovhjoujgntj
i w jakich godzinach i dniach jest najmniej dzikiego tlumu. Bede wdzieczny za odpowiedz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedraa
nie. od 7-21 od pon do sob. niedz 9 -20. w sumie w godzinach "szczytu" czyli jak wracaja z pracy, 14, 15, 16. rano tez sie zdaza. i najgorsza jest sobota rano. 4 kasy na 5 chodzi non stop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe ***
poszukaj czegos lepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basialakakalllll
dzięki biedra za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oderer
Jak czytałem oficjalne forum pracowników gowork.pl/opinie_czytaj,27750 to podobno maja jakies być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawnie to od kednego etatu liczy sie wyplata, zatem jezeli 1 etat ma podwyzke to rownolegle do niego zwiekszane sa polowy i cwiartki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×