Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiakasiuulka

zdrowe odżywianie , bez chipsów, słodyczy, gazowanych napoi-kto ze mną?

Polecane posty

Gość kasiakasiuulka

Planuję rozpocząć zdrową dietę, bez głodzenia się, ale bez jakichkolwiek słodyczy, napoi gazowanych, słonych przekąsek. Moją największą słabością jest czekolada-zazwyczaj jadłam pół tabliczki lub całą czekolady dziennie, ewentualnie 1-2 batoniki, więc nabijałam sporo kalorii. Ktoś się przyłączy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nvxxzxx
I jak diete trzymasx?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitalija
Ja! Mam dosc niezdrowego jedzenia. Jedzenia cukru we wszystkim, niezdrowych kofeinowych napoi po ktorych jeszcze bardziej chce mi sie spac. Takze przyłączam się. Chciałabym schudnac 10 kg w 11 tygodni a pozniej jeszcze troche powoli. Zaczynam od teraz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuu:)
ciekawe jak dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak można to jestem bardzo chętna przyłączyć się. Kiedyś nie jadłam słodyczy, ale to już przeszłość. Słodycze są moją zmorą zwłaszcza snikersy i delicje pomarańczowe. Potrafię zjeść podwójną paczkę. Ale od teraz koniec. Zero słodyczy, cukru chyba, że brązowy do kawy i gazowanych napoi. Zdrowe odżywianie, a od jutra wysiłek fizyczny. Jutro zajrzę, cześć. Agnieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczupla na lato
czesc dziewczyny moge sie do was przylaczyc? odchudzam sie od 14 marca dieta i duzo zielona herbata i ruch i tabl slim green 6kg z 70kg startowalam. Chce wzyc 58kg na lato zobaczymy jak mi wyjdzie. Trzymam kciuki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szykuję się do pracy. Zabieram kanapki z chleba razowego, ogórek, rzodkiewka i jaogurt naturalny 0% do picia. Wieczorem planuję pobiegać, zobaczymy... Piszcie co u Was. Spadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgc nn
Ale juz jestescie chude a jaki macie wzrost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczupla na lato
czesc ja mam 160 wzrostu i jak narzie 64 kg wiec jako tako szczupla nie jestem:*:* trzymam za was kciuki buziaki milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczupla na lato
czesc czy ktos tu jeszcze zaglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śniadanie owsianka z maślanką. Dwie kawy z mlekiem odtłuszczonym i oporowo woda mineralna poprawiona kminkiem na oczyszczenie jelit. Miłej niedzieli bez pokus Wam i sobie życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeden dzień do przodu nie złamałam żadnego zakazu. Jedzenie w miarę zdrowe i dietetyczne. Wczoraj udało mi się pobiegać oby tak codziennie i będzie dobrze. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia Dubicka
hej, to najlepsza decyzja jaką mogłaś podjąć. Zdrowe odżywianie jest super, wiem po sobie ile mam energii, jak chudnę i czuję się świetnie ;) Zaraziła mnie kobieta której opiekuję się dziećmi i do tego poleciła tabletki odchudzające Forever Slim, można je kupić na allegro. Tabletki po to aby przyśpieszyć odchudzanie bo na samej zdrowej żywności to po malutku wszystko szło a w takim połączeniu już 18 kilogramów mniej po 2 miesiącach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzcie w żadne magiczne tabletki.. Grunt to zdrowy styl życia ;) Popieram wszystkie takie "życiowe przemiany" i sama namawiam do nich moich znajomych i członków rodziny. Słuchajcie, polecam stronkę www.nazdrowiesposob.com. Jest tam dużo super artykułów o zdrowym odzywianiu, oczyszczaniu organizmu etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×