Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mylove

29 tydzien ciazy chodzta dziolchy

Polecane posty

Gość mylove

Jak się czujecie? Chłopiec czy dziewczynka?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka547
Ja mam chłopca w brzuszku;) nie moge się doczekc;)) mój maly terrorysta :p ogolnie jest ok z tym ze codziennie jadła bym pomidorowke ,też macie jakieś takie dziwne upodobania?;) ile moż5na jesc to samo;) a kwaśne czy slodkie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w 27 , cały czas mam ochote na lody smietankowe.... u mnie najprawdopodobniej chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mylove
Ooo co ty,ja też wcinam pomidorowke:0 w domu mają juz jej dość .tzn śmieją się zr mnie ;) ja bede miala córe;) u mnie góruje slodkie. Kwaśne precz :p jak przed ciążą nie moglam przejść obojętnie kolo ogórka czy śledzia -tak je uwielbialam tak teraz mogą nie istniec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mylove
Gogusia Lody też z reszta wszystko co slodkie ;)) a co twój dzidzius nie chce się pokazać?;) lobuziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to moja gina stwierdziła :" ma pani bardzo aktywne dziecko " nawet podczas 3d trudno było jej ocenić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mylove
To będzie niespodzianka ,moja mała też dlugo nie chciala się pokazać i mój gin powiedział ze złośliwe to pewnie dziewczynka ;) taki szczery gin,no ale potwierdziło się;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka547
Hehe ,w ciazy to wszystko możliwe;) ja generalnie też wolę slodkie;) kiedy macie termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w sumie nie mam konkretnego terminu bo przez dwa miesiace bedac w ciąży miałam okres , termin z usg mam inny i termin z 3 d tez inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to jestem i ja :-)
Chlopczysko we mnie rosnie :) Skad jestescie? 1 dziecko? Duze już macie dzieciaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myloveo
Na siódmy lipca;) zobaczymy;) ja mam pessar założony więc ciekawe kiedy mi go wyjmie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myloveo
Nie wiem ile waży me dziecie,ale jest większą niż powinna troszkę ,ale jest wszystko ok;) moja pierwsza ciążą ;) ja jestem z wro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myloveo
No to jestem i ja jak u ciebie??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to jestem i ja :-)
U mnie termin na 15 :) nie wiem jaki duzy mlodziniec ale 2 tyg temu mial 1 kg i też gin mowil że jest duzy :) a jestem z slaska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to jestem i ja :-)
My loveo to Twoje pierwsze szczescie? Pessar? Szyjka już się skracala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mylove
Tak to moje pierwsze dziecko;) dokładnie pessar mam bo szyjka skracala sie ,i do tego skurcze nie było łatwo przeżywalam strasznie ze urodze szybciej i to o wiele. Wariowalam juz. Ale na szczęście pessar się sprawdził i wszystko się unormowalo,i ja jestem spokojniejsza. Teraz juz z górki,myślę ze w 38 tyg wyjmie i niech się dzieje wtedy co chce;) najchętniej szybki poród;) a propos sn czy cc? Twoje też pierwsze czy juz masz pocieche?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mylove
A i jeszcze rozwarcie ujśćia wewnetrznego na 7 mm , masakra . Do 24 tyg książkowa ciąża i nagle bach ,się posypalo. Ale było minęło wierzę ze będzie git ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×