Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gtjarka

wózek CARETERO GRINGO ???

Polecane posty

Gość Karolina Gie
Mam ten wózek: Złożenie i rozłożenie wózka nie sprawia żadnych problemów. Do tego wózek jest naprawdę leciutki, wiec każda kobieta sama sobie z nim poradzić. Mieszkam na piętrze, ale sama go znosiłam i wnosiłam po schodach i to bez większego wysiłku. Po złożeniu wózek zajmuje niewiele miejsca oraz posiada blokadę chroniącą przed samoczynnym rozłożeniem wózka. Siedzisko, podnóżek i szelki posiadają regulację więc można wszystko dopasować do dziecka. Budka z daszkiem ma dodatkowe okienko pozwala na obserwację dziecka. Z tyłu butki znajduję się kieszeń zapinana na rzep, dzięki czemu niezbędne akcesoria możemy mieć zawsze pod ręką, a z boku znajdziemy również uchwyt na napoje. Przednie podwójne koła skrętne posiadają blokadą pomagającą w pokonywaniu trudnych tras, a na tylnych kołach znajdują się hamulce - każde koło ma osobny. Kosz jest pojemny i łatwo dostępny, ale niestety ograniczony wagą do 2 kg. Siedzisko jest miękkie, a tapicerka przyjemna w dotyku dotyku. Szelki maja duży zakres regulacji i nie obcierają skóry dziecka. Do tego bardzo dobrze trzymają dziecko. Wózek posiada piankowe rączki dopasowane do dłoni. Wózek jest lekki i naprawdę łatwo się go prowadzi. Jest też bardzo stabilny, nawet gdy dziecko przechyla się na boki. Skręcanie nie sprawia problemów - wystarczy lekki ruch ręką, a wózek się poddaje, jest bardzo zwrotny. Niestety wózek niespecjalnie się nadaje do jazdy po nierównej nawierzchni typu bruk czy "kocie łby". Brak amortyzatorów sprawia, że cały się trzęsie, co jest mało komfortowe zarówno dla dziecka, jak i dla prowadzącego wózek (wibracje przenoszą się na dłonie i nadgarstki). Podsumowując - wózek jest bardzo porządny, stabilny, a przy tym niewiarygodnie lekki - według mnie idalny, gdy ktoś dużo podróżuje. zapraszam na całą recenzję: http://pasjekaroliny.blogspot.com/2013/05/caretero-gringo-czyli-testowanie-z.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka

Ja wole solidniejsze wózki . Wózek anex cross u nas się świetnie sprawdza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jesli chodzi o lekkie spacerówki to wspomniany anex tez ma propozycje, to model AIR na prawdę leciutki i zwinny, użytkuje dopiero tydzień, ale jestem bardzo bardzo zadowolona, jest solidnie i porządnie wykonany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Denneryss

Nad tym nowym modelem spacerówki anexa tez sie zastanawiamy, bardzo fajnie wygląda, można ją w wwie gdzieś stacjonarnie zobaczyć, ktoś cos wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Ja swojego Anexa kupiłam w bobowozki. Maja fajny wybór .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×