Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość facet przed 39,5

Zrobiłem minetkę po

Polecane posty

Gość facet przed 39,5

W końcu dałem się namówić żonie na zrobienie minetki po stosunku, jak moja sperma z niej jeszcze wypływała, kilkakrotnie żona chciała żebym zagłębił się w niej językiem jak było w niej moje nasienie, ale mnie jakoś to się nie podobało, dopiero dzisiejszej nocy żona rozpoczęła igraszki i tak mnie nakręciła, że zrobiłem to bez wahania. Pierwsza chwila była taka dziwna, ale po chwili nie przeszkadzała mi sperma wymieszana z jej sokami. Polecam innym parom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motocykl jak auto
wielki mi wyczyn, nie sadzilem,ze dla kogos to problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ślinę do tego i jesteś pod moim obstrzałem. Będę cię szpiegowała z ochotą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze by było gdyby ona sobie tą zawartością wypłukała gardło, oddała na dłonie i w piersi, sutki sobie wtarła. Taki sutek, cycek okraszony smakuje inaczej niż suchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bó .
Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać A ja już rosnę czterdziestą wiosnę i pod staniczkiem dobrze mi znać. Miałam kochanka ulubionego, który przynosił mi róży ukochany kwiat Raz w łóżku leżę już rozebrana, on chwycił mocno za me kolana I szepnął w ucho ach kocham Cię, i tak zasnęłam w jego objęciach , a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło dziewięć miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omg! I to niby kobiety mają zahamowania w seksie! :D A tu facet prawie do 40 musiał doczekać żeby wlasną spermę polizać :D No b r a w o za odwagę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz poproszę na ostro. Tak bym z butów wyskoczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobr3
jak czytam o roznych problemach to stwierdzam,ze dobrze jednak nie miec zadnych zahamowan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ajajajajajajajajjjjjj
Moja dziewczyna chciała się kiedyś całować ze mną po zrobieniu mi francuzika do końca. Nie dałem rady. Choć to była moja własna sperma. Dopiero jak połknęła to mogłem się całować, choć posmak resztek spermy nie był dla mnie miły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutasek mimo woli
moja żona nie pozwala mi nawet na stosunek przerywany w dni niepłodne, a co dopiero nawet na wytrysk w pochwie dzień przed okresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×