Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmartw_ion_a_mama

3latek uderzył nogą w głowę niemowlę (1 miesiąc)

Polecane posty

Gość zmartw_ion_a_mama

Mój synek z zazdrości podleciał do mnie kiedy karmiłam córeczkę, rzucił się na łóżko obok nas i zamachnął się nogą (dokładnie stopą) uderzając szybko córeczkę w głowę :( :( :( córeczka rozpłakała się, ale na moment tak na max minutę, przytuliłam ją, pochodziłam z nią po pokoju, potem zjadła, teraz zasnęła. Czy powinnam się martwić? czy coś mogło jej się stać? nie ma ani zaczerwienienia ani guza, ale ja się niepokoję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsjfsjkfnlsdknfkls
Ja bym jechała do szpitala mimo wszystko, niby mówi się że dziecko jest elastyczne, choć jednak dostało w główkę. Nie pytaj tu na kafe, lecz jedź do szpitala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzssawwwa
gdzie w głowke dostala w jakie miejsce?? ja mysle, ze nic jej nie bedzie w koncu to stopa byla a nie mebel np, rog czy cos tepego. Obserwuj mala jesli cos w jej zachowaniu cie zaniepokoi to wtedy do lekarza idz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olk
weż nie zakładaj w w kółko tego samego tematu ,jak się martwisz to jedz do lekarza ,a drugie dziecko to co nie martwi cię jego zazdrość ,małą przytuliłaś a małego pewnie wywaliłaś z pokoju ,nic dziecku nie będzie ,popłakała się bo się wystraszyła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×