Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
doktorek to cwaniaczek obludnik pasozyt a chcecie wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dima nie tylko się nie rozmnożył, ale nawet tego nie próbował :DDDD tego to należy dopiero podziwiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jego dziouchę teolożkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się mogę założyc, że Dima jak sprowadzi rodziców, jak wygrają projekt, to on z nimi zamieszka i przygr**** jakąś ładną Kazachstaneczkę z exportu :classic_cool: a tej asekownej podziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doktorek się nie rozmnozyl bo tamtą stroną się nie da!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
05.05.14 żal czytać Twoje wypociny Ja stawiam na czerwony mop, a w następnym odcinku Mieszka i Karolinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta z duzymi cyckami czarne wlosy jak miala na imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krysia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marta miała czarne włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doktorek to nie patologia bo nie narobil sobie dzieci i dlugow, nie wybudowal sie na terenie gdzie zalanie jest bardziej prawdopodobne od nie zalania, posiada normalna rodzine, ktorej nikt nje wygnal, nie wieszal, nie biczowal i ktora sie od niego nje odwrocila. Ot po prostu normalny, zdolny chlopak z normalnego i skromnego domu. Ta z czerwonymi klakami namachala dzieci, namachala z mezusiem dlugow, rodzina ich nienawidzi wiec no coz ale normalne to nie jest. Ten Dima to tez jakies dziwadlo co to dla rodzicow mieszkanie chce urzadzac i jeszcze jakas naiwniaczke polke sobie wizal. A niech siedza w tym Kazachstanie u nas i tak bieda wiec wiecej geb do wyzywienia nam nie potrzeba, bo przeciez oni jako biedni uchodzccy od razu lape po pieniadze wyciagna. Ci cali powodzianie to widac ze tez rozumem nie grzesza. Jedynie lesbijki bylyby ok gdyby nie fakt, ze ta cala Olka to kretynka i ma sie wrazenie, ze wykorzystuje ta druga, ktora jest zauroczona nia. Tylko ten caly doktorek wydaje sie najbardziej normalny, a co najwazniejsze zawod i prace ma pewna wiec nie bedzie jak ta z klakami zasilkow na bachory pobieral czy jak powodzianie szukal odszkodowania, uzalal sie badz jak ci z kazachstanu wyciagal lapy po forse. Bedzie normalnym obywatelem. I moze najwyzszy czas by ktos taki wlasnie wygral a nie wiecznie patologiczne mamalygi niezaradne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie doktorek nie jest patologią ,widać z normalnej rodziny chłopak jest ,stara się kształci się widać w ogóle ze raczej dobry z niego człek .A co tych dwóch pań to już pisałam kiedyś Kornelia mocno zakochana i pod butem swojej księżniczki która jakoś miłością jej nie obdarza ,nie wiem co robią w sypialni ale nie sądzę aby było tam gorąco .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnie by było gdyby doktorek wygrał, u niego jest rodzina i jest z niej dumny, szczycą się sobą i jeszcze innym pomagają a w poprzedniej edycji dom dziecka ryczał i płakał że tak im w życiu źle, że ciężko , nienawidzę takiego żerowania na ludzkim współczuciu a rozbroił mnie pewien szczegól na który nikt nie zwrócił uwagi , gdy przyjechał do nich tzw tata czyli dyrektor domu dziecka który wiadro łez wylał w odcinku - pokazywał zdjęcia jakie brzydkie łazienki mieli, łazienka zwykła , jak to dawniej w latach 90 siątych , kafelki komunistyczne i bateria zwykła i to miał być argument że oni mieli cięzkie życie nienawidzę takich pasożytów i śmierdzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś jechałam do roboty i na przystanku w Gdańsku stała ta cała Ewa z drugiej edycji to już było po wygraniu tego mieszkania ,to widać wredna osoba wyniosła stała jak w przysłowiu wyżej sra niż d**ę ma.A doktorek pasuje ,mógł by facet wygrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak to się stoi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym być z doktorem Łukaszem a jakbym była lesbijką chciałabym być z Kornelią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to chyba każdy zna to powiedzenie które tam napisane z choinki się urwałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi mi o to jak się wtedy wygląda? Czubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak oceniasz ludzi po wyglądzie to gratuluję inteligencji bravo bravo!!! Ty pewnie jesteś przecudowna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wpisy :2014-05-06 12:28:41 , 2014-05-06 12:37:54 , 2014-05-06 12:39:08 , Pisała ta sama osoba :D chyba doktorek będzie w finale i już zaczęła się agitacja rodzinki :D 2014-05-06 12:28:41 - wszyscy którzy odbiegają od Twojego idealnego modelu rodziny i prowadzenia życia powinni być zagazowani lub co najmniej wygnani z kraju! Człowieku ogarnij się,Zamiast wytykać i wyśmiewać ludzi którym z jakiegoś powodu życie nie ułożyło się pomyśl co zrobić dla innych żeby ten świat wyglądał lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
[zgłoś do usunięcia] gość Doktorek to nie patologia bo nie narobil sobie dzieci i dlugow, nie wybudowal sie na terenie gdzie zalanie jest bardziej prawdopodobne od nie zalania, posiada normalna rodzine, ktorej nikt nje wygnal, nie wieszal, nie biczowal i ktora sie od niego nje odwrocila. Ot po prostu normalny, zdolny chlopak z normalnego i skromnego domu. Ta z czerwonymi klakami namachala dzieci, namachala z mezusiem dlugow, rodzina ich nienawidzi wiec no coz ale normalne to nie jest. Ten Dima to tez jakies dziwadlo co to dla rodzicow mieszkanie chce urzadzac i jeszcze jakas naiwniaczke polke sobie wizal. A niech siedza w tym Kazachstanie u nas i tak bieda wiec wiecej geb do wyzywienia nam nie potrzeba, bo przeciez oni jako biedni uchodzccy od razu lape po pieniadze wyciagna. Ci cali powodzianie to widac ze tez rozumem nie grzesza. Jedynie lesbijki bylyby ok gdyby nie fakt, ze ta cala Olka to kretynka i ma sie wrazenie, ze wykorzystuje ta druga, ktora jest zauroczona nia. Tylko ten caly doktorek wydaje sie najbardziej normalny, a co najwazniejsze zawod i prace ma pewna wiec nie bedzie jak ta z klakami zasilkow na bachory pobieral czy jak powodzianie szukal odszkodowania, uzalal sie badz jak ci z kazachstanu wyciagal lapy po forse. Bedzie normalnym obywatelem. I moze najwyzszy czas by ktos taki wlasnie wygral a nie wiecznie patologiczne mamalygi niezaradne. x x x x dobrze gadasz tylko, że doktorek też jakiś taki śliski w sumie gdyby nie ta olka to lesby byłyby ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi mi o to jak się wtedy wygląda? Czubie Naprawdę trzeba ci to tłumaczyć pajacu ,gdzie ty mieszkasz w zaścianku zap*****elowym ,kurczę ja wiem co autorka tego wpisu miała na myśli a ty swoje nikt iny tylko jakiś niedouczony tłuk . Przecież to jasne z wyniosłością i pogardą na innych ludzi spoglądała .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie doktorek nie jest patologią ,widać z normalnej rodziny chłopak jest ,stara się kształci się widać w ogóle ze raczej dobry z niego człek .A co tych dwóch pań to już pisałam kiedyś Kornelia mocno zakochana i pod butem swojej księżniczki która jakoś miłością jej nie obdarza ,nie wiem co robią w sypialni ale nie sądzę aby było tam gorąco . To pisałam ja osoba co wyżej tłumaczy tłukowi ,ale mój wpis jest tylko ten z dzisiaj wiec chyba więcej luda tak uważa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja pisalam o godzinie
12:28 i jest to moj drugi post i nic pozniej nie pisalam. Wyrazilam swoje zdanie, bo jakby nie patrzec w tym programie promuja pokrzywdzone przez los ofiary a mi sie juz patrzec na to uzalanie nie chce. Nie dosc, ze w tym kraju raju nie mamy to jeszcze nas w telewizji katuja biedakami wyjacymi przed kamera. Milo dla odmiany popatrzec na kogos kto ma normalne zycie. A co do pomocy innym to jak chcesz to pomagaj, ja tez lekko w zyciu nie mialam i sama do wszystkiego doszlam wiec inni tez moga a jak nie potrafia to niech wyja dalej bozawsze znajda sie jakies naiwniaki co sie nad nimi ulituja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:44:46 - kobito z urojeniami opanuj się i lecz, ja jestem autorką wpisu z 12.39 a pozostałe pisały inne osoby, nie jesteśmy tą sama osobą nie wiem skąd jakieś teorie się rodzą w chorych łbach, nie przyjmujesz do wiadomości że ludzie maja takie samo zdanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
peace. i tak nikt nie czyta waszych postow, bo wyszedl z tego jeden wielki belkot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej co u was rodzinko . Kurczę komuś na łeb wali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przycichło tu coś.Gdzie poszły fanki dimy? :DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszko Mieszko nasz koleżko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×