Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MmMkk44

Doczepiane rzęsy

Polecane posty

Metodą 1:1 czy kępki, co lepiej? Jak długo się utrzymują jedne i drugie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viki022
Ja miałam metodą 1:1 i żałuję,że je założyłam, trzymały się ok 2 tygodnie, ale straciłam większośc swoich rzęs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania326
jeden do jeden zdecydowanie jest najl;epsza metodą jaka wymyslono! nie słuchaj osób,które mówią,że to niszczy rzęsy naturalne i że wypadaja z naturalnymi. Prawda jest taka,ze rzęsa naturalna żyje okolo 1-2 miesięcy a póxniej sama wypada,a na jej miejscu rosna nowa. dlatego rzęsy 1:1 wypadaja z naturalna która skonczyla swój cykl życia, a nie dlatego,że przez ten zabieg rzęsy sie zniszcvzyły. W METODZIE TEJ RZĘSY SZTUCZNE ŻYJĄ Z NATURALNYMI I UMIERAJĄ (WYPADAJĄ) Z NATURALNYMI. Dlatego osobiscie nie dam się namówić na inny zabieg na rzęsy niż ten. A rzęsy są przepiękne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania326
aha- kępki niszczą rzęsy,bo przykleja się je do nasady i ze względu na ich obciążenie wyrywają rzęsy naturalne= równiez kępkami, miałam obie metody i zdecydowanie 1:1, aha-żeby je nosić długo trzeba je regularnie odtłuszczać, tłuszcz nie może miec stycznosci z nimi,bo rozpuszcza klej ! i jeśli się o nie potrafi dbac ,to nosi się miesiąc i uzupełnia ubytki po tym czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijanka..
ja noszę 1:1 już rok i jestem zachwycona!uzupełniam co 4 tygodnie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Groov 36
Przygotowania do ślubu były dla nas bardzo stresujące. Ogromnie przerażała nas masa spraw do załatwienia. W takim zamieszkaniu nie było czasu zaplanować dekoracji. Postanowiliśmy temat wystroju zlecić osobom bardziej doświadczonym , i nie żałujemy. Byliśmy zachwyceni, nasi goście także, świece, kwiaty stroiki- marzenie Wraz z mężem polecamy http://www.dekoracjetorun.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×