Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dupa12d

Czy faceci lubią nimfomanki?

Polecane posty

Czy uważają, że to nie jest dobry materiał na żonę, a jedynie na kochankę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dave478
zależy od fraceta , jeżeli lubisz być nimfomanką to bądz nimfomanką , proste każdy postepuje jak ma ochote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dave478
a jak jakiemuś factetowi nie będzie to pasowało to znajdz sobie innego faceta , proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On 32
Jesteś nią ??jak tak ta lubię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie wiem, że proste. Ogólnie to pytam, jaki stosunek mają do tego faceci ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tylko, że przez to, że lubię seks i kocham często to robić, mój były przestał mnie szanować i nie traktował już jak dziewczynę, a jak dziwkę, więc go rzuciłam. Boję się, że przez to, że jestem nimfomanką, żaden facet nie potraktuje mnie jak wartościową dziewczynę do normalnego zwiazku ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat bardzo ciekawy, sam sie o to pytalem niejednokrotnie. Doszedlem do wniosku, ze nimfomanka jest swietnym materialem na zone, dla wybranych. Czesto zdarza sie niestety, ze zycie uplywa, a nikt ciekawy w jej otoczeniu sie nie pojawia. Wtedy dramat sie robi, bo łapią jakiegos fajnego goscia, a tu dupa. Z tych, ktore znam wiekszosc nie znalazla spelnienia w swoim zwiazku, chociaz to swietne są dziewczyny. Szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boję się, że przez to, że jestem nimfomanką, żaden facet nie potraktuje mnie jak wartościową dziewczynę do normalnego zwiazku ;( X Nie rezygnuj kotku, na pewno znajdziesz takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne że brnać, oo, to fajnie, że tak uważasz. Tzn. na pewno zdania są podzielone, ale ogólnie to interesuje mnei to, jak faceci widzą taką dziewczynę, w końcu moim zdaniem prawdziwe jest równanie nimfomanka= przeciętny zdrowy chłopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MACHU NA PICZU
Powiem tak. Każdy chce mieć dziwkę w łóżku a anielicę w domu. Natomiast nimfomanka to kobieta która pieprzy się z każdym nie osiągając satysfakcji dlatego ciągle potrzebuje więcej. To poważna choroba psychiczna i chyba mylisz pojęcia. Jeżlei chodzi ci o to, że masz wysokie libido, to proponuję poszukac partnera z podobnym ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne że brnąć, dziękuję. Po prostu uwielbiam sprawiać przyjemność mężczyżnie, bawić się jego ciałem, boję się, że większość to wykorzysta, bo już jeden tak wykorzystał. Najpierw traktował jak dziewczynę, a gdy było mu za dobrze, to jak dziwkę. A ja chciałam mu sprawiać przyjemność, bo to lubię. Mam wrażenie, że dziewczyny które mało dają są bardzo szanowane przez ich mężczyzn, z kolei takie są tez częściej zdradzane, więc już sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dave478
Do Laura - skoro twój chłopka ciebie traktował jak dziwke to znajdz sobie takiego chłopaka któy ciebie zaakceptuje , nikt nie mówił , zę to bedize taki prosty temat. Bądz sobą i nie przejmuj się tym co było , jak lubisz to robić to , to rób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MACHU NA PICZU
Zapomniałem dopisać, że robi to wciąż z nowymi partnerami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MACHU NA PICZU, no chodzi mi o wysokie libido, ale tak się już utarło w społeczeństwie, ze kobieta, która lubi uprawiać seks ze swym ukochanym, jest nazywana żartobliwie nimfomanką ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dave478, no wiem, rzuciłam go, gdy spostrzegłam, jak mnie traktuje. Oj, mam nadzieję że znajdę kochającego mnie faceta z wysokim temperamentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dave478
MACHU NA PICZU a to , że ona to lubi to jest prywatna sprawa , kazdy ma własne zasady moralne jeden uważa że mozńa robic to po ślubie a drugi robi to często , koleżanki życie i ona ma postepować w taki sposób by być szczęśliwym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybys byla naprawde nimfomanka to potrafilabys to zrobic z bezdomnym w bramie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MACHU NA PICZU
@saetunia, otóż to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabadababidibi
Nimfomanki maja to do siebie ze czesto zmieniaja partnerow i nie sa w stanie dochowac wiernosci.Kobiety o wysokim libido ktore przerasta libido oraz mozliwosci partnera nie sa nimfomankami. Czy aby nie mylisz pojec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, mam nadzieję że znajdę kochającego mnie faceta z wysokim temperamentem. x temperamentem, wyobraznią, bez ukrytch lekow, nie skrzywionego przez kiepskie wychowanie, otwartego etc Uwazam ze nimfomanki, to dziewczyny z wyzszej polki I potrzeboją facetow z wyrzszej polki, Wtedy mogą rodzic potomstwo z jeszcze wyzszej polki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MACHU NA PICZU
@dave478 ?? Czytaj proszę ze zrozumieniem, a nie mi tu jakieś dyskursy filozoficzne urządzasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chodzi mi o wysokie libido, ale tak się już utarło w społeczeństwie, ze kobieta, która lubi uprawiać seks ze swym ukochanym, jest nazywana żartobliwie nimfomanką ;] Ale owszem, chodzi mi o kobietę z wysokim libido, nie o "terminową" nimfomankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×