Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hajtowy20

Którą prace wybrac?

Polecane posty

Gość hajtowy20

Witam ! Mam propozycje w dwóch firmach . Niewiem na która sie zdecydowac prosze o pomoc :) Pierwsza oferta : Praca przy azbeście ściąganie eternitu jesteś zarejestrowany , pracuje sie w delegacji czasem na miejscu dostaje kase co tydzien na jedzenie 150 zł sredia pensia 1400-1600 złotych . Praca na dachu przy sciaganiu eternitu w kombinezonie i kasku nawet w duzych temp zima postoj ale platna 90 % ;/ w pon -pt od 7 do 7 czyli 12 godzin . Dróga oferta: Praca za pomocnika przy Ociepleniach (nie na budowie) 120 zl dniówka, pensja 2400 do ręki . W warszawie . Praca od pon do piatku . pon - pt od 7 do 7 w piatek krocej do 14 max 17 . Nie jestes zarejestrowany jedyny minus :) jak mysliscie gdzie lepiej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ascvvc c
azbest szkodliwy jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawasaki12
wiem o tym .;/ dlatego te kombinezony itd ;/ kumple robia juz rok i narazie ze zdrowiem problemow nie maja robia badania okresowe. Dlatego nie wiem co wybrac ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ascvvc c
a czy wdychanie też nie jest szkodliwe..mają maski ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta druga praca to na czarno?
I niech Ci sie cos stanie... Nie wiem. Brałabym legalną, jeżeli nie miałaby potrwać długo, bo jest z azbestem. Na stałe ani ta ani ta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koopa
bierz tą na czarno, większa kasa a z czasem jak sie sprawdzisz to i może umowa się znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasabc-
jak wezmiesz tę na czarno to niech ci płacą dniówki po każdym dniu, żeby się potem nie okazało, że się rozmyślili i mało co zobaczysz a się urobisz bez ubezpieczenia jak głupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×