Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karicka

"PIĄTA FALA POŻĄDANIA" CZYTALIŚCIE TĄ REWELACYJNĄ KSIĄŻKĘ???

Polecane posty

Gość karicka

czytał ktoś z Was książkę Moniki Nowickiej "piąta fala pożądania" na samym początku nie spodziewałam się że ta książka okaże sie tak interesująca i ciekawa ale po przeczytaniu kilku stron okazało sie że nie mogę ani na chwilke sie od niej oderwac jest tak wciągajaca jak narkotyk, a tym bardziej że lubie ta tematykę , czyli erotyka? może są tu również fani tej książki i podzielimi się odczuciami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiula098
Nie czytalam jej jeszcze ale mam taki zamiar tylko nie moge jej nigdzie znalesc. A ty gdzie znalazlas ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karicka
a raczej pobrałam i przeczytałam ciężko ją dostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dor248
Z kazda strona wciagalam sie w nia coraz bardziej- naprawde podudza wyobraznie i moze byc niezlym przewodnikiem dla kazdego z nas i nauczy nas czerpac radosci z zycia.Dowiesz sie z niej co to prawdziwa,gleboka milosc i prawdziwe pozadanie Podaje link :http://org-epost.com/book19783562.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocurek18
Jest gorąca i rozpala zmysły, właśnie skończyłam ją czytać,mam zamiar wieczorkiem przeczytać kilka opowiadań z moim mężczyzną, zobaczymy co z tego wyniknie? a i oczywiście polecam wiem, że ciężko ją znaleźć więc dodaje link: org-epost.com/book19783562.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest tandetna, głupia
dla ograniczonych ludzi w sam raz, chwalona przede wszystkim przez cwaniaków, którzy próbują zoreklamować tę szmirę na forum, aby złowić jeleni, którzy zakupią książkę! WON!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrem78
Nie czytałam, a w sumie przydałoby mi sie teraz coś takiego na weekend bo zostałam bez zadnej ksiązki. W Empikach jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powyższa jakść filmu jest słabej jakosci i zamazana niżej daje dobrego linka do dobrej jakosci Piąta fala (2016) Lektor PL Wysoka jakość Cały Film po polsku Oglądaj http://obrazkovo.pl/36e32720

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×