Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TauaA

Do kobiet po 50-jak mam zyc zeby byc szczesliwa-?

Polecane posty

Gość roladinia
ja jestem troszkę przed ale w czym masz problem lub z kim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TauaA
Tak ogolnie,jestem mloda chce wiedziec jak pokierowac zyciem aby byc szczesliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest dość proste w sumie
dokonuj madrych wyborów. Słuchaj starszych, jednak mamy więcej doswiadczenia i rozsadniejsze podejście do zycia. Pamietaj że nie ma czerni bieli, jest mnóstwo kolorów. Jeśli czujesz, ze cos jest "nie tak", to prawdopodobnie tak jest i nie brnij w to, tylko dlatego ze tak wypada, albo że sie boisz, ze zostaniesz z niczym. W koncu, ciesz sie życiem, chwilami dobrymi, doceniaj je. Doceniaj zdrowie przede wszystkim. Co do tych złych chwil, pamiętaj, ze wszystko mija i one tez miną. To dla ciebie: http://www.youtube.com/watch?v=JJdY_9lKPZk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie starszych lecz siebie
Wsłuchaj się,czego chcesz i co lubisz.Zalezy ile masz lat,każdy wiek ma swoje prawa i atrakcje.Najwazniejsze,niezależnie od wieku doceniac to co masz,korzystac z życia ile się da,nie rozczulac się nad sobą,wykorzystać każdą chwilę na przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam sie na rzeczy
nie sluchaj tylko kobiet po 50 bo bedziesz zgorzkniala i samotna kobieta, lepiej posluchaj kobiet po 30 i 40 bo jest w nich wiecej nadziei i checi do zycia z mezczyzna. Kobiety po 50 traktuja przewaznie mezczyzn instrumentalnie a milosc dla nich to juz tylko cos co mozna wlozyc miedzy ksiazki z bajkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heloiza999
jak masz dobrych rodziców, to ich rady możesz barć pod uwagę, ale raczej nie dawaj sobą kierować, tak myślę. jest różnica między słuchaniem rad, a dawaniem sobą kierować, trzeba to wyczuć i się nie dać. rodzice i bliska rodzina, ale obcym nie dawaj sobie gadać. ogólnie człowiek musi sam przeżyć swoje życie, a starsi ludzie niż Ty to inne pokolenie po prostu. i w sumie nikt cię zna tak jak samą siebie znasz, bo tylko jesteś w swojej głowie i znasz swoje prawdziwe motywacje oi intencje. rozumiem jednak twoje pytanie. mam 24 lata i też chciałabym przeżyć mądrze życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bądz czynna, pomagaj
ludziom, ucz sie, bądz na biezaco z nowinkai technicznymi, sledz mode ( ale stosuj z rozwagą) usmiechaj sie, badz zyczliwa, dbaj o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha ha....
do znam się na rzeczy...sama widocznie jestes stara zgorzkniala i samotna kobieta. To nie kwestia metryki, tylko tego co sie ma wewnatrz. Można być zgorzkniała i samotna w każdym wieku. A co do kobiet po 50..... znam mnóstwo jeszcze starszych....prowadzę zajęcia z uniwersytetem trzeciego wieku...i powiem wam, że od tych kobiet uczę się czerpania radości życia, ładuję pozytywna energią.... Tzeba nauczyc się nabrac dystansu do świata i samej siebie, kochacludzi, usmiechać się bo wszystko co wyslemy w świat róci do nas ze zdwojona siła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi... bez względu na wiek, urodę, wykształcenie i stan posiadania. Tak jak i Ty, czasami zadaję sobie pytanie z gatunku filozoficznych - jak żyć, żeby czerpać z zycia wszystko co najpiękniejsze i żeby ludzie, których spotkam na swojej drodze darzyli mnie szczerą sympatią. Mnie stawia do pionu tekst piosenki " Do kołyski" grupy DŻEM. Proszę, posłuchaj chociaż jeden raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moja rada
zabezpiecz sie finansowo bo to najważniejsze i po 50 korzystaj z zycia bez obowiązków małych dzieci luz wyjazdy kosmetyki ubrania rozrywki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×