Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Teoria13

Jaka fryzura do owalnej twarzy

Polecane posty

Owalna twarz, wysokie czoło, małe oczy, wąskie usta, lewo widoczne kości policzkowe - chyba brzmi masakrycznie.. Ale może któraś z Was też ma taką urodę? I ma fryzurę, która jej pasuje? Ewentualnie czy któraś zna się na tym i mogłaby doradzić? Proszę o pomoc, obecną fryzurę mam od wielu lat, ale nie wydaje mi się, żeby była to TA idealna fryzura, proszę o propozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,jeżeli tak naprawdę masz twarz owalną to każda fryzura powinna Ci pasować,gdyż jest to idealny kształt twarzy.Ale kształt ciężko jest ocenić jak sie na tym nie zna ,więc pomogę Ci na tyle ile umiem.Na pewno gdy występuje wysokie czolo uratuje Cię długa prosta grzywka do brwi lub przed.Albo jak chcesz poszaleć lekko zaczesana na bok ale nie odkrywająca zbyt dużo twojego czoła bo niestety musisz to ukryć.Jeżeli masz dodatkowo długą szyję będą Ci pasować krótkie fryzury typu bob lub bobo podobne.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fryzurę do twarzy powinien dobrać stylista. U mnie właśnie tak było, a mam problematyczny owal z wysokim czołem. Moja stylistka w In Harmony wybrała mi świetną grzywkę i cieniowanie. Do tego zrobiłyśmy koloryzację Strobing.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może teraz jest najlepszy czas dla siebie? Warto podnosić kwalifikację, uczyć się nowych rzeczy, a może rozkręcić coś swojego? Zapraszam na Technika usług Fryzjerskich dwa lata nauki w weekendy! Zapraszam do NOVA CE Bydgoszcz ( znajdziesz nas także na facebooku), ul. Krasińskiego 2, tel. 790-400-178

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2018.07.18 Gdzie jest In Harmony? Szukam salonu, gdzie uczeszą mnie ładnie na ślub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Salon In Harmony jest w Budynku Millennium Plaza przy Al. Jerozolimskich 123a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×