Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monnia...

można jeść kiełbasę z grilla bedac w ciąży?

Polecane posty

Gość monnia...

jestem w 10 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niomniom
absolutnie nie wolno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! woda, rzezuszka i inne kielki, mleko od krowy a nie kielbasa z grilla ales se wymyslila autorko :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monnia...
kurcze a ja w tym pierwszym semestrze wcinam parowki bo na to mam ochote po warzywach zwlaszcza gotowanych mam mdłosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedobra synowa
mi strasznie smakowała kiełbaska z grilla jak byłam w ciazy. A niby dlaczego nie można takiej jesć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarlotka z rana jak śmietana
Można, można :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monnia...
czyli ostatecznie juz rozumiem, ze nie wolno. a dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie!!!! absolutnie!!!
W ciąży nic nie wolno jesc :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgjgdfgj
Ales ty głupia aurorko. Biedne twoje dziecko oj biedne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monnia...
do tej co mnie ocenia jako głupią tzn mozna czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście, że nie wolno
wolno tylko gotowane na parze chude mięso i warzywa. Nic smażonego, pieczonego a tym bardziej z grilla!!! Do picia tylko woda czysta niegazowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byla kochanka :P
surowizny z grila tylko jesc nie mozna,bo moze byc niedopieczona,tak samo jesli chodzi o wedzonki wszelkiego rodzaju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cradlee
monnia ta Twoja strone, to wsadz sobie w.... owszem, sa tam i pozyteczne rady ale wiekszosc jest dla idiotow. Chyba mialas robione badania i wiesz czy przechodzilas juz toxo czy nie? Co do serow, to sie nie wypowiem, bo co ma camembert do serow niepasteryzowanych? Tak samo feta i mozzarela. Kielbay na grila, sa juz przewaznie gotowe, z surowymi nalezy uwazac. Ale taki np stek mozna jesc. Tak samo jak shusi, po sushi widac, czy jest swieze czy nie. Ale jesli ktos nie ma doswiadczenia w jedzeniu Sushi, to lepiej nie ryzykowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfa&omega
można, ale jest ciężkostrawna, jeden kawalek na pewno nie zaszkodzi, już nie piszcie jej głupot przewrażliwione kretynki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coz glupie pytanie to rownie glupie odpowiedzi :P wszystko z umiarem autorko oprocz alko i nic ci nie bedzie Kobito musisz jakos przezyc te 9 miesiecy, nie tylko na warzywkach :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w 13 tyg i wszystko jem nawet sushi jadłam i mi nie zaszkodziło także fileta z makreli jadłam i nic mi nie jest a dziecko się prawidłowo rozwija. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Klaudia22 napisał:

Ja jestem w 13 tyg i wszystko jem nawet sushi jadłam i mi nie zaszkodziło także fileta z makreli jadłam i nic mi nie jest a dziecko się prawidłowo rozwija. 

w ciąży wolno jeść wszystko z wyjątkiem alkoholu, surowej ryby, surowego mięsa i mleka niepasteryzowanego. może być najświeższe na świecie, a i tak jest ryzyko, bo to nie od świeżości zależy.

to czy ci surowa ryba zaszkodziła to się dopiero okaże, skutków niestety nie widać od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×