Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
milusia2212

Jestem brzydka

Polecane posty

Witam wszystkich. Moim problemem jest moja uroda. . Jestem bardzo brzydka. Mam 20lat. Problemem jest także to, że jestem bardzo niska . Bardzo szczupła, borykam się z niedowagą. I ogólnie jestem bardzo brzydka przez to nie mam ochoty żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfvgbfds
a co jest w Tobie takiego brzydkiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrrrrrrrrryyy
na pewno nie jest tak źle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa ze smietana
ja tez jestem pasztetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czizassss
Chcesz sie tutaj podolowac? Nie dziwie sie ze chudniesz-stres robi swoje. Idz do lekarza, zeby sprawdzic, czy nie masz jakiejs celiaklii, albo pasozytow. Czy jakichs niedoborow. I nie daj sobie wmowic, ze potrzebujesz psychotropow-to najgorsze swinstwo jakie mozna miec. Co do urody-faceci maja w dupie pociagla twarz. Pociagla twarz jest brzydka jesli jedyne co robi, to nareka. Natomiast atrakcyjnosc bierze sie z postawy-osoba radosna, umiejaca docenic tu i teraz, to co posiada, jesli osoba potrafi pokochac siebie i zaakceptowac taks jaka jest, ze wszystkimi swoimi brakami - bedzie miala stado adoratorow i ludzi, ktorzy beda chcieli sie z nia przyjaznic. Ty tez wolisz rozmawiac z osoba radosna, niz taka, co tylko sie zadrecza i umartwia z byle powodu... Jeszcze jedno-fascynujaca, radosna osoba pozostanie fascynujaca i radosna do konca zycia. Uroda przemija, ale to co sie nosi w sercu, jaka jest sie osoba pod powloka skorna-jest wieczne. Chyba ze jestes kolejna pustoglowa dziewczyna, ktora uwaza, ze powloka jest najwazniejsza. Jesli tak, to wez sie podoluj wiecej, oonakrecaj sie negatywnie, bo i tak Twoje zycie bedzie do dupy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyip
jesteś karlicą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czizassss
Aaa... i jeszcze jedno - atrakcyjna osoba to taka, ktora nie ocenia innych. Ktora potrafi w kazdym (rowniez w sobie) znalezc pozytywy, fajne cechy osobowe, i na nich sie skupia. Ludzie lubia prawdziwe komplementy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kmilab
Też mam niedowage i nie moge przytyć;/ Nie lubie komentarzy typu "lepiej miec niedowage niz nadwage" za przeproszeniem gów*o wiecie...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ile masz wzrostu skoro jesteś taka b niska??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robiesobiekupe
a ja jestem gupkowaty zamienimy sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jestem brzydki :) wcale mi to jako facetowi nie przeszkadza. Natomiast Ty jako kobieta możesz mieć ładną sylwetkę znaczy być zgrabna, wysokie kobiety nie są proporcjonalne więc wzrostem się nie martw, wystarcz spojrzeć na dziewczynę znanego koszykarza jest niska a ma sławnego faceta i wygląda ok :) http://blogs.miaminewtimes.com/riptide/shaqhoopz.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kmilab
Co was tak interesuje wzrost skoro jest bardzo niska to ma z 150cm wzrostu...jak na dziejsze czasy to jest b niski wzrost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróżka z magiczną różdżką nie przyjdzie by cię odmienić. Zrób coś z sobą! Myślisz, że wszystkie te śliczne dziewczyny są zwyczajnie śliczne? Otóż nie. Dbają o siebie, ćwiczą, malują się, chodzą po fryzjerach. Nie siedzą na dupie. Bo inaczej ich dupa nie byłaby taka ładna. weź się w garść!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtryuiop456
ja też mam niedowagę i mi to odpowiada. naprawdę nie jest lepiej być grubym pasztetem niż chudym pasztetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak mam właśnie 150 cm wzrostu. Wiem, że wygląd nie jest najważniejszy, ale jestem także osobą nieśmiała, która trudno nawiązuje nowe znajomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam koleżankę ma 154cm, ma siostrę bliźniaczkę.. obie nie są zbyt piękne (i niezbyt rozgarnięte) ale jak sobie włosy zrobią, wymalują się i ubiorą to kurczę... są bardzo ładne.... ale nadal niezbyt rozgarnięte.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma brzydkich kobiet, sa tylko kobiety zaniedbane. Inna fryzura, inny makijaz, inny stroj i mamy kobiete jak z pierwszych stron gazet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niepowiemnic.. mimo to przez mój niski wzrost niewielu facetów zwraca na mnie uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skad wiesz, ze akurat chodzi o wzrost? Poza tym wzrost wzrostem, zawsze mozna sie wspomoc wysokimi butami ;) nie wszystkie sa niewygodne, a raz na jakis czas mozna od nich odpoczac. W takim obuwiu d razu sylwetka prezentuje sie milion razy lepiej, a i centymetrow przybywa ;) poza tym amatorow niskich dziewczyn jest zapewne tak samo duzo jak wysokich ;) n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uroda nie jest najważniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzózzzka
Daj fote bo może przesadzasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga

Ja wykonałam zabieg plastyki powiek górnych ze względu na to , iż moja skóra stała się mało elastyczna, obwisła, zaczęła mi bardzo opadać na oczy. Po zabiegu dość , ze wygladam młodziej to jeszcze mój wzrok się polepszył. Zabieg robiła mi Pani dr Mielnik-Mierzwińskiej w Krakowie przyjmuje w Bona Dea   i bardzo dobry specjalista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×